شمانیوز

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی مطرح کرد:

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در همایش مدیران درمان منطقه یک این سازمان که در شهرستان بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: یک تلاش و عزم جدی برای مدیریت و کنترل هزینه ها در سازمان تامین اجتماعی آغاز شده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مهدی درخشان در دهمین همایش منطقه ای مدیران درمان منطقه ۱ سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: تلاش همه ما باید بر این باشد که به سمت مدیریت هزینه ها گام برداریم و هزینه هایی را که از سنوات قبل به سازمان تحمیل شده است را در حد امکان کاهش دهیم.

وی افزود: به همین منظور کمیته های تخصصی در سطح سازمان تشکیل شده است و از کارشناسان با تجربه و متخصص در حوزه سلامت برای همکاری دعوت به عمل آمده است.

دکتر درخشان ادامه داد: وزارت بهداشت نیز همکاری خوبی با سازمان تامین اجتماعی در این خصوص دارد چراکه اولاً تجربه خوبی از بیمه سلامت به دست آورده است ثانیاً با مسائل مالی سازمان و ریز منابع و مصارف آن به صورت شفاف آشنا شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با توجه به روند افسار گسیخته هزینه‌ها ناچاریم به سمت کنترل هزینه ها و مدیریت منابع برویم به عنوان مثال در یکی از اقدامات فقط تشکیل پرونده برای قلم های انسولین باعث چندین میلیارد تومان صرفه‌جویی در سازمان شد.

دکتر درخشان همچنین خاطر نشان کرد برای کاستن از زمان طولانی بدهی‌های سازمان به مراکز طرف قرارداد برنامه ریزی شده و در این خصوص تفاهم‌نامه خوبی هم با وزارت بهداشت نهایی شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی برگزاری همایش مدیران درمان مناطق را از کارهای ارزشمند حوزه درمان سازمان دانست و تاکید کرد: هدف اصلی این همایش ها استفاده از نظریات و تجربیات مدیران و کارشناسان استان ها و استفاده از خرد جمعی برای حل مسائل در حوزه‌های درمان مستقیم و غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied