شمانیوز

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی :

سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر ، بندرامام خمینی (ره) ، هندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان در دیدار با علی گلمرادی ضمن تشریح عملکرد فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در شعب تأمین اجتماعی حوزه انتخابیه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : بی تردید جلسات و نشست های مشترک میان متولیان امور تأمین اجتماعی و نمایندگان خانه ملت می تواند مشکلات کلان و چالش های پیش روی سازمان تأمین اجتماعی را برطرف کند.

سید محمد مرعشی با اشاره به وضعیت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی ، به بدهی های کلان برخی کارگاه های استان اشاره کرد و افزود : سازمان تأمین اجتماعی در راستای تحقق شعار سال سعی کرده است تا با اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ، برای رونق تولید و اشتغال پایدار ، کارآفرینان و کارفرمایان را یاری کند و این در حالی است که سازمان تأمین اجتماعی نیز می بایست پاسخگوی تعهدات خود نسبت به جامعه هدف و آحاد تحت پوشش باشد.

همچنین علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر ، بندرامام خمینی (ره) ، هندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه سازمان تأمین اجتماعی در راستای ایجاد امنیت اقتصادی و برقراری عدالت اجتماعی توانسته است سهم بسزایی در این نقش آفرینی ایفا کند، گفت : با تدبیر و داشتن برنامه و ایجاد ساختاری توانمند می توان در برون رفت از مشکلات و تأمین منابع موفق بود.

گلمرادی به تعریف درست ماموریت سازمانها اشاره و تصریح کرد : نگاه به برنامه های کوتاه مدت یک آفت است ، احساسی و جزیره ای عمل کردن موفقیتی در پی نخواهد داشت و در بلند مدت با شکست روبرو خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی وجود منابع عظیم نفت و گاز ، تجارت ، پتروشیمی ، شیلات و کشاورزی در شهرهای حوزه انتخابیه خود را فرصتی برشمرد که بواسطه بهره مندی و بهره برداری درست از آنان می توان در کنار آن به تقویت سازمان تأمین اجتماعی نیزکمک کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه