شمانیوز

شاید از خود بپرسید چرا باید خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل داخلی را به وسیله اپلیکیشن انجام دهیم. برای پاسخ به این پرسش کافی است، مزایای این شکل از خرید را بدانید تا آگاهانه انتخاب‌تان را انجام دهید. برخی از مزایای خرید از اپلیکیشن علی بابا از این قرارند:

به گزارش شمانیوز؛ بیشتر با هواپیما سفر می‌کنید یا قطار؟ هر بار که به سفر می‌روید، چقدر از وقت‌تان را صرف خرید بلیط می‌کنید؟ تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید بلیط‌تان را پس بدهید؟ این روزها که خرید اینترنتی رایج شده، بیشترمان دوست داریم که خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس‌ را هم اینترنتی انجام بدهیم. از طرف دیگر، اپلیکیشن‌ها برای خرید اینترنتی مزایای فوق‌العاده‌ای دارند؛ بنابراین طبیعی است که برای خرید بلیط و رزرو هتل به سراغ آنها برویم. اپلیکیشن علی ‌بابا دردسرهای جستجو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل داخلی و همچنین استرداد بلیط را تقریبا به صفر می‌رساند.

کافی است اپلیکیشن علی بابا را روی گوشی تلفن‌تان نصب کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان خرید بلیط یا رزرو هتل را انجام دهید.

 

دانلود اپلیکیشن  علی ‌بابا 

دانلود اپلیکیشن علی بابا در گوشی تلفن همراه بسیار ساده و بی‌دردسر است. کافی است این اپلیکیشن را در کافه‌بازار یا سیب‌اپ جستجو کنید. پس از جستجو روی دانلود کلیک کنید تا این اپلیکیشن کاربردی به سرعت روی گوشی شما نصب شود.

برای راحت‌تر شدن کار، می‌توانید به صفحه دانلود اپلیکیشن علی بابا مراجعه کنید. اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، روی یکی از دو گزینه کافه‌بازار یا نصب مستقیم کلیک کنید. و در صورتی که سیستم عامل گوشی شما آی‌ او اس (ios) است، انتخاب‌های دریافت از سیب‌اپ و نصب مستقیم پیش روی شماست.

 

گزارش:    زهرا علی‌دوست

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied