شمانیوز

نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون ۶۳۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو: بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون ۶۳۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۵۸۰ هزار تومان معامله شد.
 
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه، اما با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۶۶ هزار تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۶۰ دلار قیمت خورد.
 
قیمت روز سکه و قیمت طلا در بازار
نوع قیمت معاملاتی روز گذشته قیمت معاملاتی امروز 
مثقال طلا
۱۹,۷۲۰,۰۰۰
۲۰,۱۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۵۵۲,۳۶۰
۴,۶۶۰,۸۶۰
سکه جدید
۴۵,۴۵۰,۰۰۰
۴۶,۳۰۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۴,۵۰۰,۰۰۰
۴۵,۸۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۴,۲۰۰,۰۰۰
۲۴,۵۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۵,۳۰۰,۰۰۰
۱۵,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۸,۹۰۰,۰۰۰
۹,۰۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۶۰دلار
۱۴۶۰دلار
 

 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای یکشنبه هفدهم آذر با ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۲ هزار ۹۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۳۰۰ تومان افزایش داشت و ۱۴ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار ۲۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
 
 
نرخ دلار و یورو در صرافی ملی
  نوع ارز نرخ خرید نرخ فروش
یورو
۱۴۲،۵۰۰
۱۴۴،۵۰۰
دلار
۱۲۷،۵۰۰
۱۲۹،۵۰۰

 

قیمت دلار و سایر ارز‌های بانکی در روز یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (یکشنبه هفدهم آذر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت روز گذشته ۵۵ هزار و ۱۴۸ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۴۴۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه