شمانیوز

شرکت مخابرات ایران، امکان بازدید مجازی با استفاده از تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه را از محصولات و خدمات خود در غرفه مخابرات در بیستمین نمایشگاه تلکام و راه حل های نوآورانه (تلکام پلاس) را فراهم کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در این بازدید مجازی، علاوه بر تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه، ویدیوهای داخل نمایشگرها و همچنین راهنمای ویدئویی ، توسط مسئولین غرفه های مختلف به نمایش در آمده است. همچنین، به منظور بازدید مستقیم، امکان جستجوی غرفه های مختلف بر اساس نام و یا موضوع مرتبط مخابراتی نیز در این سامانه فراهم است.

 

از ویژگی های متمایز بازدید مجازی در پانورامای امسال مخابرات ایران، امکان راهیابی به غرفه ها و کانترهای دلخواه است که با استفاده از این ویژگی، افراد مستقر در غرفه ها به صورت مجازی در مورد خدمات و محصولات ارائه شده توضیحات لازم را ارائه می کنند.

 

بر اساس این گزارش، استفاده از تاچ پوینت های ویژه ارائه اطلاعات نمایشگاه که امسال برای اولین بار استفاده شد، در بازدید مجازی پانوراما نیز میسر است و مخاطبان می توانند با کلیک بر روی هر یک از تاچ پوینت ها، محتوای مورد نیاز خود را در مورد هر بخش مشاهده نمایند.

 

گفتنی ست به منظور مشاهده و بازدید این تور مجازی کافی ست اینجا را کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied