شمانیوز

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو در اینوماین ۲:

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: ایده های جشنواره " اینوماین ۲" تا مرحله نهایی مورد حمایت خواهند بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، غلامرضا ملاطاهری امروز در دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (اینوماین ۲), ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: از جمله تفاوت اینوماین ۲ با اینوماین ۱ ,حضور شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی است که موجب استقبال بی نظیر از این جشنواره شد.

وی ادامه داد: در ارزیابی و داوری ایده ها، شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی مشارکت کردند و از آنجا که حامی ایده ها هستند، بهره بردار آنها نیز هستند.

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به افتتاح مرکز استارتاپی ایمیدرو در آینده نزدیک گفت: در این مرکز، ایده های بخش معدن و صنایع معدنی رشد و شتاب دهی می یابند و پس از تجاری سازی به صنعت منتقل می شوند.

وی ادامه داد: با احصای نیازهای فناورانه شرکت های بزرگ، شرکت های دانش بنیان، نیازها را بررسی و پروپوزال پیشنهاد داده و سپس تفاهم نامه های بین این دو گروه منعقد می شود.

ملاطاهری خاطرنشان کرد: ایده های جشنواره اینوماین به طور پیوسته و پویا در جریان خواهد بود تا انشاالله امسال، گره های از مشکلات صنعت را بگشایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied