شمانیوز

اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال "جام ملل" به مناسبت دهه مبارک فجر در روز شنبه مورخ 12 بهمن ماه 1398 با برگزاری دیدار دو تیم اداره کل حراست و حوزه شمال برگزار گردید .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال "جام ملل"  به مناسبت دهه مبارک فجر در روز شنبه مورخ 12 بهمن ماه 1398 با برگزاری دیدار دو تیم اداره کل حراست و حوزه شمال برگزار گردید که در انتهای این دوره از رقابت ها که بصورت دوره ای و لیگی برگزار شد.

 

تیم اداره کل حراست با کسب 19 امتیاز بعنوان قهرمان این دوره از رقابت ها معرفی و از عنوان قهرمانی دوره قبل خود دفاع کرد، تیم هلدینگ گروه توسعه اقتصاد ملل با کسب 18 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم معاونت اداری با 12 امتیاز نهایتاً رتبه سوم را از آن خود کرد. در مجموع این رقابت ها تعداد 142 گل به ثمر رسید و عنوان آقای گلی این دوره از رقابت ها به آقای هادی رمضانیان از تیم فناوری اطلاعات با 13 گل زده رسید.

 

عنوان "بهترین خط حمله" این دوره از مسابقات به تیم اداره کل حراست با 32 گل زده رسید و همینطور عنوان "بهترین خط دفاع" این دوره از رقابت ها به تیم معاونت اداری با 5 گل خورده تعلق گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه