شمانیوز

​​معاون مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران:

معاون مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده میان این شرکت و شرکت پخش فرآورده های نفتی استان خوزستان، گفت: تامین سوخت دستگاه های حفاری در مناطق عملیاتی، بازنگری می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران: دکتر داریوش عبدی روز چهار شنبه (هفتم اسفندماه) با اشاره به نشست کاری مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان و مدیرخدمات شرکت در دستگاه حفاری 44 فتح، افزود: در این نشست موضوع تخصصی و توجیه فنی در خصوص لزوم بازنگری و افزایش سقف سوخت تخصیصی دکل ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مدیریت خدمات از مدیریت های پشتیبانی کننده عملیات حفاری و سرویس دهنده به مجموعه مدیریت های ستادی و خدمات فنی است، اظهار کرد: این مدیریت دارای ادارات مختلفی بوده که یکی از آنها اداره تامین سوخت دستگاه های حفاری و وسائط نقلیه می باشد.

عبدی گفت: وظیفه اصلی این اداره با توجه به پراکندگی و گستره مناطق عملیاتی شرکت در مناطق تفتخیز کشور اعم از خشکی و دریا، تامین  به موقع سوخت مورد نیاز دکل ها، ماشین آلات و تجهیزات و سیالات حفاری است.

معاون مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران توضیح داد: عمده فعالیت های این مدیریت در راستای خدمات دهی به دکل های فعال در حوزه شرکت های کارفرمایی از جمله شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، نفت مناطق مرکزی، فلات قاره، نفت و گاز  اروندان، مهندسی و توسعه نفت و  مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران است که با استفاده از ناوگان سوخت رسانی پیمانکاران طرف قرار داد در گستره عملیاتی پنج استان ارایه می گردد.

وی افزود : تامین سوخت از مبادی تعیین شده  توسط مدیریت پخش و پالایش فرآورده های نفتی هر استان میباشد بطور مثال تامین سوخت دستگاه های حفاری در مناطق عملیاتی کیش.خارگ و عسلویه از طریق مدیریت پخش و پالایش استان مذکور صورت می پذیرد.

عبدی یاد آور شد بر اساس مذاکرات انجام شده مقرر گردید که از سوی شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان ضمن بازنگری  در روش و متد های قبلی، تخصیص سوخت مورد نیاز  دستگاه های حفاری با توجه به بازدید میدانی مدیران ان شرکت از دستگاه حفاری ۴۴ فتح و بررسی مصارف ژنراتور ها، تجهیزات فنی، ماشین آلات و خودروهای اختصاصی دکل نظیر تندوم، جین پل و همچنین موتور های مستقر در اردوگاه مجددا مورد بررسی  و افزایش میزان سوخت نفت گاز واقع گردد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه