شمانیوز

مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران:

به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، تاکنون هیچ وقفه در حوزه ذخیره‌سازی و صادرات جزیره خارگ صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران: عباس اسدروز  جمعه ( 16 اسفند )  در جلسه مدیریت شرایط بحران جزیره راهبردی خارگ اظهار داشت: خارگ به عنوان قلب تپنده ایران اسلامی است، اقدامات کنترلی بسیار خوبی در جزیره صورت گرفته، ولی پایان کار نیست، افزایش پیشگیری و اقدامات کنترلی باید در ارتباط با کرونا ویروس به صورت مستمر در جزیره صورت بپذیرد.

وی افزود: در حوزه اطلاع‌رسانی در سطح منطقه عملیاتی خارگ آموزش و بروشورهای آگاهی خوبی تهیه و توزیع گردیده است، آگاهی رسانی یکی از لازمه‌های جلوگیری از شیوع و کنترل کرونا ویروس است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بابیان اینکه در حوزه تأمین و تجهیز جهت مکانی جهت قرنطینه ۸ سوئیت آماده خدمت‌رسانی است افزود: کارکنانی که دارای بیماری زمینه‌ای بودند از حضورشان در محل کار به دلیل رعایت اصول ایمنی جلوگیری به عمل آمد.

وی تصریح کرد: این شرکت با داشتن سناریوهای از پیش تعین شده که در سطح کلان مصوب شده تاکنون هیچ وقفه عملیاتی در حوزه ذخیره‌سازی و صادرات صورت نگرفته و کارکنان این شرکت به صورت جهادی در حال خدمت‌رسانی به صنعت عظیم نفت کشور است.

اسد روز از آمادگی شرکت پایانه‌های نفتی ایران جهت تهیه اقلام موردنیاز حوزه پیشگیری از این ویروس خبر داد و افزود: به رئیس امور مالی شرکت دستور داده‌شده است که تمامی اقلام موردنیاز اعلامی و استاندارد بهداشت و درمان با رعایت اصول صرفه‌جویی با قید فوریت خریداری و دراختیار مراکز بهداشتی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران خاطرنشان کرد: ورود مهمانان نوروزی این شرکت به دلیل شیوع این ویروس در ایام نوروز لغو می‌شود، همچنین تمامی جلسات و بازدیدهای غیرضروری در سطح پایانه‌های نفتی کشور لغو است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه