شمانیوز

مهلت ثبت نام برای وام یک میلیونی کرونا تا ۱۰ خرداد تمدید شد.جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

وام یک میلیونی | در حالی قرار بود پایان اردیبهشت ماه پرونده وام یک میلیونی حمایتی کرونا بسته شود که طبق آمار تا کنون ۲۰میلیون و ۱۸۴هزار و ۳۶۸ سرپرست خانوار وام را دریافت کرده‌اند و با توجه به اینکه تعداد سرپرست خانوار یارانه بگیر حدود ۲۳میلیون نفر است حدود ۲.۸ میلیون نفر وام یک میلیونی نگرفتند.پیش از این محمد شریعتمداری، وزیر کار ۹ اردیبهشت ماه اعلام کرد محدودیت زمانی برای دریافت وام یک میلیونی برداشته شد و مادامی که کرونا ادامه دارد و خانواری باشد که کمک را دریافت نکرده باشد می‌تواند این تسهیلات را دریافت کند، خانوارهایی که بارها پیامک داده‌اند و تا کنون مشمول نشده‌اند با رسیدن پایان اردیبهشت ماه ناامید می‌شدند اما طبق اظهارات سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا مهلت ثبت نام این وام تا ۱۰خرداد ماه تمدید شد.

 به گزارش خبرنگار شمانیوز : طبق اظهارات سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا درج خط تیره، من متقاضی دریافت وام هستم، ثبت اشتباه شماره کد ملی، ارسال با سیم کارت دیگران مشکلاتی بوده است که با آن مواجه شده‌اند.

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا در مورد آخرین خبرها از وام یک میلیون تومانی یارانه‌بگیران که برای دوران کرونا پرداخت می‌شود، گفت: برای دریافت این وام تا ۱۰ خردادماه فرصت است و متقاضیان یارانه بگیر می‌توانند با سیم‌کارت تلفن همراه که به نام سرپرست باشد، کد ملی سرپرست را به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.

وی افزود: یک موعد از پرداخت وام یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه‌ بگیر باقی مانده است که در ۲۲ خرداد ۹۹ این وام یک میلیونی به حساب سرپرستان متقاضی واریز می‌شود.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی گفت: تاکنون ۲۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۳۶۸ سرپرست خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی یارانه‌ای گرفته‌اند و بقیه مانده‌اند که البته یکسری از این افراد تمایلی به دریافت وام ندارند و برخی نیز تقاضای خود را با ارسال کد ملی به سرشماره یاد شده اعلام کردند.

وی گفت: برخی نیز کد ملی خود را اشتباه وارد کرده یا با سیم‌کارت دیگری فرستاده‌اند که اینها قبول نیست و برخی نیز در پیامک خود نوشته‌اند من متقاضی وام هستم که بارها اعلام کردیم فقط ۱۰ رقم شماره ملی سرپرست یارانه‌بگیر را با سیم‌کارتی که به نام او باشد به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند. باقی مانده وام یک میلیونی یارانه‌ای در ۲۲ خرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

منبع : تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied