شمانیوز

در چارچوب طرح دو در یک بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌توانید به‌پشتوانه حساب خود دو بار وام قرض‌الحسنه دریافت کنید. در این طرح، افراد می‌توانند با افتتاح حساب در بانک مهر ایران و تکمیل موجودی آن، تا ۱۰۰ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام‌قرض‌الحسنه دریافت کنند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ویژگی این طرح دریافت دو بار وام قرض‌الحسنه با یک بار افتتاح حساب، است. وام اول با کارمزد یک درصد و وام دوم به میزان امتیاز مشتری با کارمزد چهار درصد پرداخت می‌شود.

وام اول یک روز پس از تشکیل پرونده به مشتری پرداخت می‌شود. مبلغ این وام به انتخاب مشتری و حداکثر تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده افتتاحی است. تعداد اقساط نیز به انتخاب مشتری و تا سقف ۶۰ ماه قابل افزایش است. برای پرداخت این وام به صاحب سپرده، نیازی به ارائه ضامن نیست و کارمزد این بانک نیز تنها یک درصد است. 

 

کم و کیف دریافت وام دوم چگونه است؟

 

مبلغ وام دوم نیز بر اساس میانگین باقی‌مانده سپرده افتتاحی مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول تعیین می‌شود و تعداد اقساط آن تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری قابل افزایش است. دریافت این وام نیاز به ارائه ضامن معتبر دارد و کارمزد آن تنها ۴ درصد است. حداکثر مبلغی که به‌عنوان وام دوم قابل پرداخت است، برای هر نفر از محل منابع بانک ۲۰۰ میلیون ریال است.

برای مثال در صورتی که شما مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران واریز کنید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حداکثر یک روز، شخصاً می‌توانید بدون نیاز به ضامن، مبلغ ۹۵ میلیون تومان با اقساط قابل انتخاب از دو ماه تا ۶۰ ماه و کارمزد یک درصد دریافت کنید. در این حالت شما می‌توانید بعد از بازپرداخت اقساط و تسویه وام اول، از تسهیلات مرحله دوم بانک معادل امتیاز حاصله از پنج میلیون تومان باقی‌مانده به‌علاوه بازگشت اقساط وام ۹۵ میلیون تومانی مطابق ضرایب سیاست اعتباری مرتبط با سال مورد نظر و ضوابط و مقررات جاری بانک مهر ایران بهره‌مند شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه