شمانیوز

مدیر امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت، با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه به ویژه همکاران رسانه ای این بانک، از تلاش های آنان در طول یک سال گذشته قدردانی کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، علی اکبر صابریان در پیام تبریک خود با اشاره به این نکته که رسانه ها رابط سازمان و افکار عمومی هستند، تاکید کرد: این بانک موفقیت های خود را در سال های اخیر مدیون همکاری بی شائبه و صادقانه رسانه های مختلف اعم از مکتوب و الکترونیک است.


وی در این پیام با اشاره به این نکته که بانک ملت، در یک سال گذشته فعالیت های مختلفی را انجام داده که بدون همکاری رسانه ها، امکان انعکاس گسترده آنها وجود نداشت، ادامه داد: قطعا بانک برای توسعه فعالیت ها و افزایش سطح خدمات دهی به اقشار مختلف جامعه همچنین کمک به ارتقای سطح تولید و اشتغال همچنان نیازمند یاری و کمک فعالان عرصه رسانه خواهد بود.


صابریان اظهار امیدواری کرد که با وجود جامعه رسانه ای فعال و سختکوش کشور، فعالان اقتصادی به ویژه بانک ها بتوانند بیش از پیش در خدمت اقتصاد کشور و گره گشایی از کار مردم، صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید باشند.

 
 
 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه