شمانیوز

فرماندار شهرستان سبزوار:

فرماندار شهرستان سبزوار گفت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از ابتدای شروع طرح‌های نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک و استحقاق سنجی الکترونیک، سازمان بیمه سلامت ایران در استقرار دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک به بیمه شدگان موفق عمل کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ احمد برادران افزود: ارائه خدمات مطلوب در حوزه سلامت و بهداشت مردم نیازمند همراهی و همدلی تمامی دستگاه‌های اجرایی است. مهم‌ترین هدف دستگاه‌های اجرایی همواره تلاش در جهت افزایش سطح رضایتمندی آحاد مردم و ارائه خدمات مطلوب به ایشان است.

وی ادامه داد: بدون شک در شرایط ویژه کشور که مقابله با بیماری کرونا در اولویت کارقرار گرفته، تحقق درخواست‌های مردم بسیار مهم است. دستگاه‌های متولی حوزه سلامت در این میان نقش چشم‌گیر و مهمی دارند که موفقیت دستگاه‌های اجرایی حوزه سلامت با همکاری و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی محقق خواهد شد.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: سازمان بیمه سلامت توانسته سطح رضایتمندی بیمه شدگان خود را افزایش دهد که تلاش مدیران این سازمان بسیار ستودنی است.

وی افزود: یکی دیگر از اقدامات بی نظیر و کم سابقه در سازمان بیمه سلامت ایران، پرداخت منظم و به موقع مطالبات موسسات و مراکز درمانی بخش دولتی و خصوصی است که در دوران شیوع بیماری کرونا بسیار کمک حال این مراکز در ارائه خدمات مطلوب به بیماران شد.

برادران اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی شهرستان سبزوار آماده همکاری با بیمه سلامت این شهرستان در جهت افزایش رضایتمندی عمومی مردم هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه