شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

پارتیشن های شیشه ای یک سبک خارق العاده برای ایجاد فضاهای خصوصی و تقسیم مناطق خانه و محل کار شما به اتاقهای جداگانه ای هستند) بدون احساس محدودیت و تنگی، که اغلب در اتاقهای کوچکتر وجود دارد(.با نصب پارتیشن های شیشه ای و دیوارهای جداکننده که از کیفیت بالایی برخوردارندو شفافیت زیبایی داشته و تا حد زیادی ضد صدا هستند، ما روش کاملی برای تغییر طراحی داخلی فضاهای اداری ، ساختمانهای تجارییا حتی منزل شما ارائه می دهیم.

پارتیشن های شیشه ای یک سبک خارق العاده برای ایجاد فضاهای خصوصی و تقسیم مناطق خانه و محل کار شما به اتاقهای جداگانه ای هستند) بدون احساس محدودیت و تنگی، که اغلب در اتاقهای کوچکتر وجود دارد(.با نصب پارتیشن های شیشه ای و دیوارهای جداکننده که از کیفیت بالایی برخوردارندو شفافیت زیبایی داشته و تا حد زیادی ضد صدا هستند، ما روش کاملی برای تغییر طراحی داخلی فضاهای اداری ، ساختمانهای تجارییا حتی منزل شما ارائه می دهیم.

 

image_277a53e8d1c2fa1d5d3de3d02949ba5391606e6e

 

چرا استفاده از پارتیشن شیشه ای

 

در طراحی معماری مدرن دیوارها و پارتیشن های شیشه ای باز بودن فضای دید و حریم خصوصی را متعادل می کنند. سیستم های دیواره شیشه ای پارتیشن ساز به طور مؤثر فضاهای داخلی و مناطق بسته را سازماندهی می کند. با وجود شیشه ، می توانید در عین حال که به طور موثر صدا را کنترل می کنید، یک چشم انداز روشن از یک فضا به دست آورید. راه حل های داخلی پارتیشن ساز به سبک های شیشه ای قاب بندی شده و بدون قاب (فریم لس) موجود است.

 

پارتیشن ساز مجموعه ای از سیستم های پارتیشن شیشه ای و محصولاتی دیگری،از جمله پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن تک جداره و دوجداره ام دی اف، پارتیشن دوش، دکوراسیون داخلی فضاهای اداری/ هتل ها / مراکز درمانی / ویلاهای ییلاقی، بازسازی فضاهای مسکونی و اداری ،طراحی و اجرای نمای ساختمان / طراحی و تولید مبلمان اداری و مسکونی و... را برای تحقق اهداف کاربردی و زیبایی شناختی محیط کاری و یا منزل شما ارائه می دهد.هر سیستم یک روش متعادل برای ایجاد فضای داخلی الهام بخش ارائه می دهد. پارتیشن های شیشه ای و دیوارها منظره ای زیبا و جذاب ایجاد می کنند که نسبت به سایر مواد بی همتا است.

 

image_c357038e4641ffc31b66b99775baabd1c0ae6b0d

 

مزیت های طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای

مهمترین فایده حاصل از نصب پارتیشن های شیشه ای مدولار (متحرک) تا آنجا که بیشتر صاحبان ساختمان و تیم های مدیریتی به آن مربوط می شوند، سهولتی است که می توان آنها را به موقعیت های جدید منتقل کرد.پارتیشن های قابل حمل شما را قادر می سازد تا آسان تر از پارتیشن های ثابتی که برای جابجایی از یک مکان به مکان دیگر طراحی نشده اند، طرح های جدید دفتر خود را ایجاد کنید.

 

آکوستیک بهبود یافته

 

یکی از مشکلاتی که اغلب در فضاهای کاری مدرن و با فضایی باز با آن روبرو می شوید، سر و صدای بیش از حد است. این مشکل به سادگی با استفاده از پارتیشن های شیشه ای پارتیشن ساز قابل حل است. پارتیشنهای شیشه ای به مدیران ساختمان این امکان را می دهند تا سر و صدای محیط را در فضای کاری بزرگ را کاهش دهند بدون اینکه به ظاهر و طراحی داخلی اصلی لطمه وارد کنند. قابل ذکر است یکی از ئیژگی های مثبت یک دفتر اداری با طراحی باز استفاده از پارتیشن های شیشه ای اجرا شده تا نیمه یا همان دیوایدر ها می باشد که اگر چه در کاهش صدای محیط تاثیر خاصی نمی گذارند ولی برای ایجاد فضای خصوصی افراد و حس استقلال و بالا بردن راندمان کاری آنها بسیار تاثیر گذار می باشند.

 

بازسازی کم هزینه

 

اگر شما می خواهید طراحی داخلی فضای اداری خود را در پاسخ به درخواست مشتری تغییر دهید یا آن را در آینده برای مخاطب هدف خود جذاب تر کنید تفاوت چندانی ندارد در هر صورت دیوارهای شیشه ای مجموعه ما می توانند یک گزینه مقرون به صرفه باشند.از آنجا که یکی از انواع پارتیشن های مجموعه ما، پارتیشن های قابل حمل و یا مدولار هستند، می توان آن ها را بدون نیاز به استفاده از ابزارهای خاص یا تعطیل کردن ساختمان برای کارهای طولانی بازسازی ، خیلی سریعتر از پارتیشن های ثابت اجراکرد.

 

فضای کاری زیبا و لذت بخش

 

پارتیشن های شیشه ای فضای زیبا و لذت بخشی را به محیط داخلی اداری شما اعطا می کنند و باعث می شود که نسبت به کلیه صنایع و بخش های بازار جذاب تر دیده شوید.

با این حال ، پارتیشن های شیشه ای مجموعه ما، چه از نوع قابل حمل و چه از نوع ثابت، از نظر زیبایی شناسی خوشایند هستند و از اصول و روندهای طراحی مدرن پیروی می کنند.

 

image_658119c4761f37546da3c12c54796aa70eca2d6d

 

نور طبیعی بیشتر

 

هر دو پارتیشن شیشه ای ثابت و قابل حمل صاحبان ساختمان را قادر می سازند تا فضای داخلی اداری ایجاد کنند که در آن نور طبیعی حتی به تاریک ترین گوشه ها نیزبرسد. اما پارتیشن فریم لس باعث می شود مقدار نور طبیعی در فضاهای تجاری به حداکثر برسد. علاوه بر این اگر پس از اتمام کار نصب اولیه ، از نتایج راضی نبودید ، انتقال پارتیشن های مختلف به مکان های جدید برای بهبود امور ، کار نسبتاً ساده و کم هزینه ای خواهد بود.

 

image_d5ee5518298b50368abb34852534bca23012c24e

 

ما از شیشه هایی با بالاترین کیفیت استفاده می کنیم

 

پارتیشن های شیشه ای ما ساخته شده اند تا بالاترین کیفیت ممکن را به شما ارائه دهند. ما از شیشه های 10 میلیمتری سوپرکلیر با کیفیت بالا و سخت افزار فلزی ضخیم و بادوام استفاده می کنیم.ما هر دو پارتیشن شیشه ای اعم از قاب های آلومینیومی ساخته شده از بهترین کیفیت آلومینیوم و پارتیشن های شیشه ای دیواری فریم لس را ارائه می دهیم که ظاهری کاملاً پیشرفته و بدون درز به خانه یا محل کار شما ارائه می دهد. ما می توانیم با تعدد ضخامت ها ، سبک ها ، انواع فریم و تکنیک های نصب، یک راه حل منحصر به فرد برای پارتیشن شیشه ای ایجاد کنیم که کاملاً با سبک اداری فعلی شما مطابقت داشته باشد.

 

مجموعه پارتیشن ساز بهترین خدمات را ارائه می دهد

 

آنچه ما را در بین ارائه دهندگان پارتیشن اداری شیشه ای منحصر به فرد می کند ، اعتقاد ما به رضایت مشتری است. وقتی با ما قرارداد می بندید دیگر می توانید با خیالی آسوده تمامی کارها را به ما بسپارید و از خدمات کامل ما بهرمند شوید.

تیم طراحی پارتیشن های شیشه ای ما برای اطمینان از رضایت شما همکاری نزدیکی با شما خواهند داشت. از اندازه گیری اولیه و چیدمان پارتیشن های شیشه ای دفتر شما یا سیستم های دیواره های پارتیشن بندی منزل شما گرفته تا طراحی، اجرا و ساخت سیستمهای پارتیشن شیشه ای، ما در هر مرحله از راه با شما خواهیم بود.

 

خواه به دنبال دیوارهای شیشه ای فضاهای اداری یا پارتیشن های شیشه ای مسکونی باشید ، می توانید با اطمینان خاطر به ما اعتماد کنید. از طراحی گرفته تا نصب و پیگیری ، ما قطعاً بهترین انتخاب هستیم! برای گفتگو در مورد قیمت پارتیشن ، جزئیات طراحی و موارد دیگرامروز با ما تماس بگیرید! خوشحال می شویم که از شما بشنویم و مراحل نصب پارتیشن های شیشه ای جدید شما را شروع کنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه