شمانیوز

مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان:

مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت‌نو اعلام کرد: در حال حاضر این شرکت بیمه‌ای با پوشش حدود ۸۰ هزار نفر از جامعه علمی، دانشگاهی کشور، بیشترین تعداد قرارداد را با مراکز دانشگاهی دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از چابک آنلاین؛ منا عروجی در این باره گفت: شرکت بیمه تجارت نو با ۱۲ دانشگاه مطرح کشور در زمینه بیمه نامه های درمان، حوادث دانشجویی، آتش سوزی و خودرو طرف قرارداد است.

وی با بیان اینکه این شرکت بیمه‌ای به تازگی وارد قرارداد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز شده است، افزود: درحال حاضر تجارت‌نو در صنعت بیمه بیشترین تعداد قرارداد را با مراکز دانشگاهی کشور دارد.

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت‌نو، دلیل رشد و موفقیت رشته تکمیل درمان در این شرکت را خدمات دهی مناسب دانسته و گفت: سرعت در ارائه خدمات، پاسخگویی ۲۴ سـاعته، گـستردگی مراکز تشـخیصی و درمانی طرف قرارداد با این شرکت و خدمات آنلاینی که از طرف مراکز  تشخیصی و درمانی طرف قرارداد ارائـه مـی شود، رضایت بیمه گذاران را به دنبال دارد.

وی با اشاره به رتبه چهارم این شرکت در حوزه انعقاد قرارداد با مراکز تشخیصی و درمانی در صنعت بیمه کشور، اظهار کرد: درحال حاضر ۴ هزار مرکز تشخیصی و درمانی در سراسر کشور طرف قرارداد با شرکت بیمه تجارت‌نو هستند.

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان تجارت‌نو، یکی از شروط انعقاد قرارداد با مراکز درمانی را، توافق سندیکای بیمه گران با آن مرکز درمانی برشمرده و تصریح کرد: شرکت با مراکزی که مورد تائید و توافق سندیکای بیمه گران نباشد وارد مذاکره نخواهد شد.

به اعتقاد عروجی، از دلایل رضایت همکاری مراکز تشخیصی و درمانی با این شرکت بیمه‌ای، تسویه سریع بیمه تجارت‌نو و تعامل مستمر با این مراکز و تامین به موقع نقدینگی مراکز است که باعث شده تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد هرگز دچار ریزش نشود.

وی در ادامه به بیمه تکمیل درمان شرکت اشاره و صدور معرفی نامه آنلاین را از مزایای آن اعلام و گفت: بیمه گذاران می توانند با مراجعه به هر مرکز درمانی و ارائه کد ملی خود وهمراه داشتن دستور پزشک معرفی نامه دریافت کنند.

مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت‌نو در خصوص پوشش بیمه‌ای هزینه های تشخیصی و درمانی بیماری کرونا نیز توضیح داد: هزینه های درمانی بیماری کرونا توسط شرکت بیمه تجارت‌نو پرداخت می شود، هزینه‌های تشخیصی نیز مشروط به رعایت یکسری ضوابط و پروتکل‌ها قابل پرداخت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه