شمانیوز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبر داد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری نهمین دوره طرح ملی تلاوت قرآن کریم با هدف کشف و پرورش استعدادهای قرآنی در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضاکمساری با بیان این خبر، اظهار کرد: این رویداد قرآنی همزمان با سراسر کشور و با حمایت معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و همراهی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و معاونت قرآن و عترت و موسسه فرهنگی و قرآن و عترت فاطمه الزهرا (س) قشم برگزار می شود.

وی ادامه داد: نهمین دوره این رویداد فرهنگی - قرآنی در دو مقطع پسران ۸ تا ۱۴ سال و دختران ۱۰ تا ۱۵ سال و با هدف کشف و پرورش استعدادهای قرانی در سطح جزیره قشم اجرا خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم افزود: متقاضیان و علاقه مندان می توانند از طریق آدرس www.Melitelavat.ir برای ثبت نام جهت ثبت نام و شرکت در این رویداد اقدام نمایند.

به گفته کمساری؛ متقاضیان پس از ثبت نام و با همکاری موسسه فاطمه الزهرا (س)، دوره های شناسایی استعدادهای قرآنی و دوره مقدماتی را  طی دو ماه به اتمام می ر سانند و بعد از قبولی در آزمون، وارد ترم های بعدی می شوند.

وی تصریح کرد: طبق پیش بینی صورت گرفته این برنامه در طول دو سال ادامه می یابد و برگزیدگان و استعدادها ی قرآنی به اساتید کشوری معرفی شده و پس از آن وارد مرحله کشوری می گردند.

گفتنی است، با توجه به شرایط ویژه ایجاد شده در اثر شیوع ویروس کرونا؛ کلاس های این رویداد به صورت مجازی و از طریق وبینار برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه