شمانیوز

در حاشیه همایش بین الملل اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلتیک مناطق آزاد ایران در توسعه روابط منطقه ای که به میزبانی این منطقه برگزار شد مهندس محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از طرح های زیرساختی و توسعه ای این منطقه بازدید به عمل آورد.

به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در حاشیه همایش بین الملل اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلتیک مناطق آزاد ایران در توسعه روابط منطقه ای که به میزبانی این منطقه برگزار شد مهندس محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از طرح های زیرساختی و توسعه ای این منطقه بازدید به عمل آورد.

در جریان این بازدیدها که که دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان حضور داشت، از بخش های مختلف مجتمع بندر کاسپین و اسکله های فعال و در حال احداث آن دیدار کرده و از نزدیک در جریان فرآیندها و ظرفیت های بزرگترین بندر ایران در دریای خزر قرار گرفت.

از سوی دیگر مهندس اسلامی از "اسکله رو رو" که از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء در حال ساخت می باشد نیز دیدار به عمل آوردند.

وزیر راه و شهرسازی با حضور در قطعات در حال احداث خط ریلی رشت به مجتمع بندری کاسپین، در محدوده این منطقه، بعد از ارائه گزارش عملکرد روند اجرای طرح از سوی پیمانکار و ناظرپروژه، دستورات لازم را جهت رفع مسائل و مشکلات پیش روی و تسریع در تکمیل این پروژه مهم ملی با دستاوردهای بین المللی صادر نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه