شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

بهترین شامپو فری سولفات

شامپو فری سولفات الی نایس یک شامپوی متفاوت و بسیار کاربردی است. این شامپو در واقع فاقد سولفات و یا نمک می باشد. این شامپو برای دلایل متفاوتی به افراد پیشنهاد می شود که در این مطلب این موارد را بررسی می نماییم. احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که بعد از رنگ کردن موهای خود، رنگ کار به شما پیشنهاد داده که از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده نمایید.

شامپو فری سولفات الی نایس یک شامپوی متفاوت و بسیار کاربردی است. این شامپو در واقع فاقد سولفات و یا نمک می باشد. این شامپو برای دلایل متفاوتی به افراد پیشنهاد می شود که در این مطلب این موارد را بررسی می نماییم. احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که بعد از رنگ کردن موهای خود، رنگ کار به شما پیشنهاد داده که از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده نمایید.

 

5l2a5817-copy-f172e1d484

چرا باید از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده نماییم؟

 

رنگ مو زنانه موضوع پر طرفدار بین خانم ها می باشد. خانم های ایرانی به رنگ کردن و تغییر دادن رنگ موهای خود علاقه بسیار زیادی دارند. تغییر رنگ مو می تواند تغییر اساسی در قیافه و چهره ایجاد می کند. یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از خانم ها ثابت نماندن رنگ مو بعد از دکلره کردن است. قطعا با پرداخت هزینه و رنگ موها دوست داریم رنگ آن تا مدت ها ثابت بماند. بعد از رنگ کردن و دکلره مو شستشو مو با شامپو دارای سولفات می تواند رنگ را از بین ببرد. برای این افراد پیشنهاد می شود تا از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده نمایند. این شامپو باعث می شود تا رنگ شما تا مدت ها ثابت باشد و از بین نرود. برای تهیه بهترین شامپو فری سولفات الی نایس به الی نایس مراجعه نمایید.

 

دیگر محصولات  الی نایس : روغن آرگان الی نایس و موس موی الی نایس

 

شامپو فری سولفات الی نایس درای مواد شیمیایی نیست و همین موضوع سبب شده است تا به ریشه و ساقه مو آسیبی را نرساند. در صورتی که علاقه بسیار زیادی را به تغییر رنگ موهای خود دارید و دفعات زیادی اقدام به رنگ موها می کنید به شما پیشنهاد استفاده از شامپو فری سولفات الی نایس را می دهیم. این شامپو به دلیل داشتن مواد گیاهی اجازه وارد شدن هیچ آسیبی به موهای شما را نمی دهد.

 

82060b4be390cd336987c8c9ee8900e614166564-144p.mp4_snapshot_00.55_[2020.09.07_20.48.47]

شامپو سولفات فری

 

چربی طبیعی موهای خود را حفظ نمایید

 

موهای ما به طور طبیعی چربی های مفیدی را دارند که برای سلامت کف سر و موها ضروری می باشد. هنگام استفاده از شامپوها به دلیل وجود مواد شیمیایی این چربی طبیعی از بین رفته و سبب آسیب موها می گردد. شامپو فری سولفات الی نایس به سبب گیاهی بودن این چربی ها را از بین نمی برد. بدین شکل چربی مفید و طبیعی بر روی ساقه مو باقی می ماند تا موها را از شکنندگی و آسیب حفظ نماید. رطوبت نیز در تارهای مو حفظ شده و از خشک شدن بی رویه موها جلوگیری می گردد.

 

به طور کلی افراد دارای موهای حساس و نازک بهتر است از این شامپو استفاده نمایند. موهای فر و یا صاف و هر نوع موی دیگری می تواند از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده نماید. قابل ذکر است که به دلیل وجود نداشتن مواد شیمیایی این شامپو باعث سوزش چشم نمی گردد.

 

نکاتی بسیار مهم درباره ی رنگ کردن مو  و استفاده از شامپو سولفات فری

 

1. توجه داشته باشید که رنگ موی مناسب صورت خود را انتخاب نمایید. در هنگام تغییر رنگ مو باید رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. اگر رنگ مو مناسب و متناسب با رنگ پوست شما نباشد تغییر چهره ی خوبی نخواهید داشت.

 2.رنگ خود را از مارک های  معتبر و عالی تهیه کنید. رنگ مو زنانه اگر از نوع بی کیفیت و نا مرغوب باشد ممکن است رنگ مورد نظر شما را نداشته باشد و کیفیت رنگ مو شما بد و نا مرغوب به نظر برسد.

3. رنگ موی خود را توسط یک فرد متخصص عوض کنید. رنگ موهای بسیار زیادی در بازار وجود دارد. شاید فکر کنید که خود شما قادر هستید به راحتی  رنگ موهایتان را تغییر دهید اما باید بدانید که فرد متخصص می تواند رنگ دلخواه شما را پدید آورد و خودتان به تنهایی قادر به این کار نمی باشید.

4. تا جایی که ممکن است موهای خود را دکلره نکنید. اغلب خانم ها برای روشن کردن موهای خود اقدام به دکلره کردن آن می نمایند. انجام دکلره باعث می شود تا مو دچار خشکی شدید گردد.  با خشک شدن ساقه مو دچار شکستگی می گردد و مو طراوت و شادابی خود را از دست می دهد.

5. تا چند روز بعد از رنگ کردن موهای خود را با شامپو معمولی نشویید تا کیفیت رنگ ماندگار تر باشد. برای داشتن رنگی با کیفیت بهتر است از شامپو فری سولفات الی نایس استفاده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied