شمانیوز

با شروع موج سوم شیوع بیماری کرونا، برخی مناطق کشور در مرز بحران قرار دارند و امروز شاهد تلاش بی وقفه مدافعان سلامت در جبهه مبارزه با این بیماری هستیم که این تلاش و کوشش از چشم بیماران و مردم به دور نیست.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، آغاز موج سوم اپیدمی کرونا ویروس و افزایش شمار مبتلایان به کویید 19، کشور را در مرز هشدار قرار داده و تعداد بیماران نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

 

در این میان کادر بیمارستان بانک ملی ایران با عزمی راسخ به جهاد و مبارزه با کرونا پرداخته اند تا بهترین خدمت رسانی متناسب با شان و جایگاه هموطنان گرامی و بانک را داشته باشند. آنهایی که خود به مراتب بیش از هر کسی به خطرات این ویروس آگاهند اما تنها به نجات جان بیماران می اندیشند.

 

این جانفشانی و سخت کوشی از دید بیماران نیز پوشیده نمانده و بارها مراتب همدلی، همراهی و قدردانی ها از مدافعان سلامت و کارکنان بیمارستان بانک اعلام شده است.

 

بانک ملی ایران و همراهان بیمارستان بانک از زحمات و تلاش های بی شائبه کادر درمان این بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را داشته و همواره توفیق و تندرستی برای این عزیزان را از خداوند بزرگ و منان مسئلت دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied