شمانیوز

نشست مشترک مسوولان شعبه حافظ شیراز بیمه دانا و مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران روز 30 دی ماه جاری در محل این بانک در شهر شیراز برگزار شد.

در راستای تعامل و همکاری بیشتر و رفع مسایل و مشکلات فی مابین  و  پیرو هماهنگی بعمل آمده با حضور شرکت کنندگان، جلسه‌ای در سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس  برگزار شد .

در این نشست ابتدا آقای جهاندیده رئیس شعبه حافظ شیراز بیمه دانا با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شعبه در 10 ماه گذشته و تقدیر از همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، خواستار همکاری و تلاش بیشتر در راستای اجرای بهتر طرح مهردانا شد.

وی،کسب رتبه 3 کشوری توسط شعبه حافظ در بین شعب سطح کشور و رشد حق بیمه حدود 142درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل را از اهم فعالیت‌های این شعبه برشمرد.

سپس آقای صمدیان معاون بازاریابی و شبکه فروش شعبه، در باره مسائلی همچون ‌همکاری و تعامل  بیشتر  شعب در ارایه رسید ممهور به مهر و امضا پرونده های دریافتی، تحویل به موقع چک های تضامین به بیمه گذاران توسط شعب بانک،‌ عدم الزام حضور نماینده به بانک جهت عودت چک تضامین به بیمه گذار، ‌ارسال پیامک توسط بانک به منظور یادآوری پرداخت اقساط مشتریان و ‌پیگیری شعب بانک از نمایندگان و یا اعلام به شعبه حافظ در صورت داشتن اقساط معوق بیمه‌گذاران سخن گفت.

سپس  آقای شمس الدینی  سرپرستی بانک مهر استان بخاطر تلاش همکاران بیمه دانا و تعامل خوب در راستای اجرای طرح مهر دانا و همچنین رشد 142درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و اخذ جایگاه سوم کشوری در بین شعب بیمه دانا تشکر و قدردانی کرد و قول مساعد داد که موارد درخواستی پیگیری و اعمال شود.

 


منبع: روابط عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied