شمانیوز

قیمت ایزوگام و قیمت آسفالت در تمام طول سال در مسیر‌پوش مورد استعلام افراد در سراسر کشور قرار می‌گیرد؛ زیرا این دو عایقی هستند که دوشادوش هم برای عایق‌کاری محوطه های گوناگون درونی و بیرونی به صورت گسترده‌ای به کار میروند. باید پذیرفت نمی‌توان محوطه سازی کرد و یا به فکر ساختمان ‌سازی بود؛ اما برای ایمنی و طول عمر آن ها فکری نکرد.

قیمت ایزوگام و قیمت آسفالت در تمام طول سال در مسیر‌پوش مورد استعلام افراد در سراسر کشور قرار می‌گیرد؛ زیرا این دو عایقی هستند که دوشادوش هم برای عایق‌کاری محوطه های گوناگون درونی و بیرونی به صورت گسترده‌ای به کار میروند. باید پذیرفت نمی‌توان محوطه سازی کرد و  یا به فکر ساختمان ‌سازی بود؛ اما برای ایمنی و طول عمر آن ها فکری نکرد.

 

استعلام قیمت ایزوگام با‌کیفیت

قیمت ایزوگام با‌کیفیت که ضد‌ نم و رطوبت عالی باشد و بتواند به طور متوسط حداقل 10سال افراد را مطمئن سازد که یک عایق عالی استفاده شده است، همیشه در قبال اطمینان خاطری که می‌دهد از نظر مشتریان کاملا عادلانه است.

لازم به ذکر است ایزوگام با‌کیفیت پوششی است که از قیر و الیاف مصنوعی با‌‌کیفیت ساخته شده و به دو صورت تک‌لایه و دو‌لایه عرضه می‌گردد و در سایت مسیر‌پوش بنا بر  نوع آن قیمت‌گذاری می‌شود.

اگر برای پشت‌بام و سطوح خارجی قرار است از عایق استفاده شود، قیمت ایزوگام به علت اینکه دارای پوشش آلومینیوم است و به اصطلاح فوم دار می‌باشد، به طبع کمی بالاتر از نوع ساده بدون آلومینیوم محاسبه می‌گردد. ایزوگام فویل‌دار ارائه شده توسط گروه مسیر ‌پوش  با بازتاب حدود 85% نور خورشید از جذب گرمای خورشید به وسیله لایه‌ی زیرین خود  مانع می‌شود تا عمر مفید ایزوگام به ‌صورت قابل توجهی افزایش یابد.

 اما برای عایق‌کاری محیط‌های داخلی مانند کف حمام و آشپزخانه به علت استفاده از ایزوگام ساده قیمت ایزوگام ارزانتر است.

 

استعلام قیمت آسفالت توپکا و بیندر

دومین خدمتی که در سایت مسیر‌پوش بسیار مورد توجه افراد می باشد استعلام قیمت آسفالت و نصب آن است؛ گروه مسیر ‌پوش در راستای خدمات‌رسانی بهتر برای عایق‌کاری محیط‌های گوناگون آسفالتی بسیار باکیفیت سرد و گرم را عرضه می‌کند.

 آسفالت سرد مخلوط سنگدانه‌ها و قیرهای محلول است که در دمای محیط ساخته شده  و با همان دما نیز برای راهسازی و غیره به کار برده می‌شود، در حالی که اسفالت گرم باکیفیت ترکیب سنگدانه‌های خرد و دانه بندی شده با قیر گرم است که در حرارت بالا تولید می‌شوند و به صورت گرم بر روی سطوح پشت‌بام و سطوح فرودگاه و غیره استفاده می‌گردد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied