شمانیوز

حواشی بازیهای فوتبال امروز سه شنبه 98/09/05 را در اینجا مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از فارس: علی علیپور بعد از صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم مسابقات جام حذفی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من مصاحبه نمی‌کنم و دوست ندارم شما دروغ بشنوید به همین خاطر اصلا نمی‌خواهم صحبتی انجام دهم.

 علیپور با گفتن این جمله میکسدزون ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

6

 

اسکوچیچ: گلی دریافت کردیم که غیر منتظره بود/ بازیکنانم خوب تمرین نمی‌کنند

دراگان اسکوچیچ بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: ببخشید که دیر آمدم. بازی در نیمه اول دست ما بود و خوب سازماندهی شدیم اما گلی دریافت کردیم که غیر منتظره بود. قبل از بازی گفته بودم مراقب شوت های پشت محوطه جریمه باشید. مسایل کوچک باعث تفاوت های بزرگ می شود. خیلی خوب تمرین کرده بودیم و می شود گفت نمی توان از نتیجه خیلی ناراضی بود. 

وی افزود: در آخر بازی باید گفت که شاید چون خوب تمرین نکرده بودیم، خسته شده بودیم. احساس خیلی بدی دارم. هم از جام حذفی حذف شدیم و هم مشکلات زیادی در باشگاه داریم. آدمی نیستم که بخواهم بهانه برای کارم بیاورم.

اسکوچیچ عنوان کرد: باشگاه ما بهانه های زیادی به بازیکنان داده است. باید انگیزه کافی برای کار داشته باشیم. بازیکنان ما بخاطر عدم دریافتی، خوب تمرین نمی کردند. همیشه برایم سوال بوده که چرا تیم های بزرگ، تیم های کوچک را می برند.

وی افزود: از این نتیجه راضی و خوشحال نیستم. با این شرایط کار کردن خیلی سخت است. مشخص بود بازیکنان برای بازی زحمت کشیدند ولی از نتیجه راضی نیستم زیرا تلاش آنها کافی نبود.

سرمربی نفت آبادان در مورد باخت به پرسپولیس گفت: احساسم این بود که در آبادان 2 بر صفر برده بودیم و اینجا هم به باخت یک بر صفر راضی بودیم. این نتیجه دو حالت دارد؛ یا بازیکنان ما کیفیت لازم را نداشتند یا به این باخت راضی بودند.

اسکوچیچ تصریح کرد: این شخصیت کاری من نیست. نمی خواهم بازی را ببازم. قبل از این دیدار گفته بودم مراقب شوت ها و سانترهای حریف باشید. در لیگ هم با یک شوت باختیم. باختیم و بهانه برای کارم نمی آورم ولی باشگاه بهانه های زیادی دارد. 

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در مورد اینکه آینده شما در این تیم چگونه می شود، گفت: قرارداد دارم و سخت هم کار می‌کنم. انگیزه دارم و همیشه با انگیزه هستم اما دوست ندارم بازیکنانم را بی انگیزه ببینم. در ایران باشگاه خصوصی نداریم و همه تیم ها یک حامی و شرکت دارند که حمایتشان می کند ولی ما حامی نداریم. بار دیگر به پرسپولیس تبریک می گویم. به خانه می روم؛ بدون اینکه بدانم چرا باخته ایم.

6

 

قلعه‌نویی‌: امروز فوتبال عجیبی را شاهد بودیم/با تمام بازیکنان برخورد می‌کنم

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 2 بر یک مقابل پیکان در مرحله نهایی یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: از هودارانمان توقع داشتیم امروز حضور داشته باشند. امروز فوتبال عجیبی بود، بازی که باید با اختلاف 5 گل تمام می‌شد خداراشکر برنده شدیم. با تمام بازیکنان برخورد خواهیم کرد، از کاپیتان تیم گرفته تا سایرین.

وی ادامه داد: البته تعطیلی لیگ روی کار ما تاثیر گذاشت. دیوار ما کوتاه است دیگر؛ بازی ما را تعطیل و از شرایط مسابقه خارج کردند، اما بخاطر اینکه صعود کردیم خدا را شکر می‌کنیم. با تک تک بازیکنان صحبت و برخورد خواهم کرد. اگر محبی و سجاد دقت می‌کردند بالای 5 گل باید می‌زدیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: چون زمان نداریم باید بازی‌ها برگزار شود. دوست داشتیم بازی ما با صنعت نفت در لیگ برگزار شود؛ اگر قبل از دیدار با پیکان در جام حذفی در لیگ بازی می‌کردیم با شرایط بهتری وارد این مسابقه می‌شدیم.

قلعه‌نویی درباره احتمال رویارویی با مدعیان در مرحله بعدی جام حذفی گفت: ابتدا باید قرعه کشی انجام شود، تمام حریفان در جام حذفی سخت هستند؛ البته سخت‌ترین بازی ما دیدار با پیکان بود. نمی‌دانم چرا از موقعیت‌هایمان استفاده نمی‌کنیم؟ نمی‌دانم چرا محبی و شهباززاده این موقعیت‌ها را به گل تبدیل نمی‌کنند؟ برایم تعجب آور است!

وی در خصوص بازی با استقلال در هفته بعد لیگ برتر گفت: ابتدا باید ریکاوری کنیم؛ بازی با استقلال همیشه حساسیت‌های خاص خودش را داشته، اما با شناختی که از این استقلال دارم یقیناً بازی خوبی خواهد شد، چون هم ما هجومی هستیم و هم استقلال.

سرمربی سپاهان با گلایه از هواداران تیمش گفت: از هوادارانمان گله دارم؛ ما در چند جبهه می‌جنگیم، اما آنها به ورزشگاه نمی‌آیند، در حالی‌که باید در هر مسابقه بالای ۳۰ تا ۴۰ هزار هوادار داشته باشیم. در هر شرایطی نباید پشت ما را خالی کنند. از نظر قیمت هم بلیت بازی‌های ما از تمام تیم‌ها حتی تیم‌های لیگ یک ارزانتر است.

قلعه‌نویی درباره دوری استنلی از شرایط آرمانی‌اش گفت: کی‌روش در بازی با تراکتور مصدوم شد و ضربه بدی خورد، اما خدا را شکر مصدومیتش جدی نبود. امروز علی قربانی به خوبی آنچه می‌خواستیم انجام داد و با کیفیت‌تر از کی‌روش بازی کرد

وی خاطر نشان کرد: دغدغه ما در حال حاضر مصدومیت منصوری است که امیدوارم جدی نباشد. بحیرایی و ایرانپوریان هم مرتب مصدوم می‌شوند؛ البته بازیکنی که مصدوم می‌شود خودش بیشتر از نظر روحی و روانی به هم می‌ریزد. شاید اگر آنها را در اختیار داشتیم بهتر می‌توانستند به ما کمک کنند.

6

 

فرکی: شجاعانه حذف شدیم/ کنارِ زمین دنبال کپسول اکسیژن بودم

حسین فرکی بعد از شکست مقابل 2 بر یک مقابل سپاهان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: این بُرد را به هواداران سپاهان تبریک می‌گویم؛ به خصوص قلعه نویی سرمربی این تیم. در ادامه راه هم برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. از مهمان‌نوازی سپاهان هم تشکری ویژه می‌کنم که شرایط و امکانات خوبی فراهم کردند.

وی ادامه داد: دیروز وعده یک بازی خوب را داده بودم و خوشحالم بازی پخش زنده شد. همه دیدند ما بازی خوب و منطقی و حساب شده‌ای ارائه کردیم که حقمان شکست نبود. اما ما در نیمه اول 4 توپ روی دروازه ما آمد که 2 توپ گل شد و یک بار هم به تیر دروازه خورد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوار بودم نیمه اول با یک گل تمام شود اما اشتباه کردیم و یک خطا و ضربه ایستگاهی به حریف دادیم. روی گل دوم بحث و صبحت دارم هر چند کار من نیست و بخش داوری باید اظهار نظر کند اما احساس می‌کنم بازیکن حریف در آفساید بود که گل دوم کار را برای ما سخت کرد. اما با توجه به اینکه نیمه اول 2 بر صفر باخته بودیم به بازیکنانم امید دادم که می توانیم به بازی برگردیم. عملکرد خوب نیازمند در نیمه اول باعث شد شکست 2 بر صفر در نیمه اول به ما تحمیل شود.

فرکی تصریح کرد: چندین موقعیت خوب گلزنی داشتیم، ارسال های خطرناکی انجام دادیم و به جرأت می‌گویم شجاعانه حذف شدیم و بازیکنانم بالاتر از عالی بازی کردند. در این مدت که در پیکان هستم چنین بازی با کیفیتی ندیده بودم.

وی افزود:‌ سپاهان را هم هیچ وقت مقابل هیچ تیمی حتی استقلال و پرسپولیس به این شکل ندیده بودم؛ عملکرد ما سپاهان را وادار به عقب نشینی کرده بود. در نیمه دوم به غیر از یک موقعیت تک به تک که شیخ ویسی توپ نورافکن را مهار کرد خطری دروازه ما تهدید نکرد.

سرمربی پیکان گفت: می‌توانستیم به گل دوم برسیم، اما دفاع سپاهان به همراه نیازمند اجازه گل دوم را ندادند. اگر به گل دوم می‌رسیدیم شاید در وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی نتیجه فرق می‌کرد، اما قرعه حذف به نام ما خورد.

فرکی به اشاره به آلودگی هوا و انجام این مسابقه در چنین شرایطی گفت: اخبار ضد و نقیضی درباره آلودگی هوا وجود دارد؛ آیا تعطیلی تنها مربوط به مدارس و بخش‌های دیگر است و در فوتبال که بیشترین تحرک و تنفس وجود دارد مشکلی نیست؟ این وضعیت، وضعیت خطرناکی است. مربیان در شرایط عادی استرس دارند، من هم عمل قلب باز انجام داده‌ام و در کنار زمین برای اینکه دچار مشکل نشوم دنبال کپسول اکسیژن بودم.

وی ادامه داد: قلعه نویی برای سپاهان زحمت زیادی کشیده است و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد. این دیدار یک بار عقب افتاده بود و اولویت با برگزاری مسابقات لیگ و بازی‌های حذفی است و توجهی به موضوع آلودگی هوا نمی‌شود. چون در این شرایط ممکن بود هر فردی آسیب ببیند. به نظرم منصوری باید با دریافت کارت زرد دوم جریمه و اخراج می‌شد اما این اتفاق نیفتاد.

فرکی درباره دلیل عدم استفاده از تمام تعویض هایش گفت: پیش‌بینی می‌کردیم بازی به وقت‌های اضافه برود؛ البته از عملکرد تمام بازیکنانم راضی بودم و به همین دلیل نیازی به تعویض های بیشتر احساس نکردم. از طرفی خوشحالم بعد از مدت‌ها جابر انصاری را در زمین مسابقه دیدیم. راحت و روان بازی کردیم و از عملکرد بازیکنانم رضایت داشتم.

6

 

علی‌محمدی: هیچ تیمی در اصفهان مقابل سپاهان اینطور بازی نکرده

جلال‌الدین علی‌محمدی بعد از شکست 2 بر یک پیکان مقابل سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی با سپاهان همیشه برای من خاص است. 10 سال در سپاهان و اصفهان بازی کرده‌ام و خاطرات زیادی از اینجا دارم که همیشه برایم خاص بوده است.

وی ادامه داد: می‌دانستیم بازی سختی مقابل سپاهان خواهیم داشت تیمی که در 11 بازی قبلی تنها یک گل خورده حتماً تیم خوب و با کیفیتی است اما فکر می‌کنم امروز ما بهتر بازی کردیم. 

بازیکن تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: هیچ تیمی در اصفهان مقابل سپاهان اینطور فوتبال بازی نکرده بود. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم و اگر بدشانس نبودیم حداقل باید بازی را به وقت‌های اضافه می‌کشاندیم.

57866275

 

آقایی: ورزشگاه خالی انگیزه‌مان را گرفت/مقابل پیکان بد بازی کردیم

سعید آقایی بعد از پیروزی 2 بر یک سپاهان مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بد بازی کردیم اما خدا را شکر برنده شدیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی بهتر بازی کنیم.

وی درباره عدم استقبال تماشاگران از این مسابقه گفت: ورزشگاه خالی واقعاً اذیت‌مان کرد. در این مسابقات به حمایت هواداران نیاز داریم وگرنه در بازی مقابل تیم‌هایی مانند استقلال و تراکتور بازیکنان انگیزه دارند اما در مسابقات تک بازی مانند جام حذفی به حضور هواداران نیاز داریم و نبودشان واقعاً آزاردهنده است. زمانی که برای گرم کردن به زمین آمدیم و ورزشگاه خالی را دیدیم انگیزه‌ای برای‌مان نماند.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان بیان داشت: مقابل استقلال هم انگیزه داریم و هم هواداران خواهند آمد اما امیدوارم در بازی‌های بعدی هم ما را حمایت کنند چون امسال سال سختی در پیش داریم.

آقایی در خصوص اینکه فکر می‌کند به تیم ملی دعوت شود یا نه، گفت: فعلاً که تکلیف تیم ملی مشخص نیست. در تمام مسابقات با انگیزه بازی می‌کنم چون سپاهان برایم در درجه اول اهمیت قرار دارد تا تیم خوب نتیجه بگیرد. در مرحله بعد من هم مانند تمام بازیکنان آرزویم دعوت به تیم ملی است.

6

 

کیانی: آنطور که می‌خواستیم مقابل پیکان بازی نکردیم/ روز ما نبود

مهدی کیانی بعد از پیروزی 2 بر یک سپاهان مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی داشتیم، پیکان تیم خوبی است و آنطور که می‌خواستیم بازی نکردیم و روز ما نبود. 

وی ادامه داد: باید از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده می‌کردیم اما مهم پیروزی بود که به آن رسیدیم. امیدوارم در ادامه راه با رفع نقاط ضعف بهتر کار کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره دیدار مقابل استقلال در لیگ برتر گفت:‌ وقتی مسابقات با وقفه مواجه می‌شود باعث افت تیم ما شد که باید با رفع نقاط ضعف مقابل استقلال اشتباه نداشته باشیم.

6

 

اسکوچیچ: بهتر است باشگاه نفت آبادان به لیگ یک برود

دراگان اسکوچیچ بعد از صحبت‌هایش در نشست خبری و شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه نیز پاسخگوی خبرنگاران بود و گفت:‌ ما مشکلات زیادی داریم شما باید در تیمی مربیگری کنید که باشگاهش مشکلات زیادی دارد. برخی از بازیکنان ما بعد از وقفه‌ای که در لیگ پیش آمد خوب تمرین نکردند یا برخی هم اصلاً تمرین نمی‌کردند و وضعیت ما به این شکل بود. با این حال در بخشی از بازی ما خوب کار کردیم. از خودم همیشه می‌پرسم این شرایط چه زمانی قرار است تمام شود. اگر قرار است این شرایط تمام نشود بهتر است باشگاه به لیگ یک برود و در آنجا کار کند. خیلی از مردم آبادان این تیم را دوست دارند اما کسی به این تیم کمک نمی‌‌کند.

وی در مورد اینکه شما تنها فردی از باشگاه هستید که پول گرفته‌اید اما بازیکنان دریافتی نداشته‌اند، اظهار داشت: اگر شما قرارداد دارید باید پایبند قراردادتان باشید. وقتی می‌خواستم بروم به باشگاه پیشنهاد دادم قراردادم را فسخ کنند و من بروم اما به من پول دادند و من ماندم چه کار می‌توانستم بکنم. 

اسکوچیچ در مورد اینکه بازیکنان از شما حمایت کردند و گفته‌اندحق دارید تا پول‌تان را بگیرید، عنوان کرد:‌ پس چرا باید اینگونه قضاوت شوم من برای پول کار می‌کنم. من می‌خواستم قراردادم را فسخ کنم و بروم ولی هم زمان همان موقع پولم پرداخت شد باید چه کنم؟ متوجه هستید من چه می‌گویم اگر کافی نیست دوباره همان سؤال را از من بپرسید.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد اینکه بازیکنان در شرایط روحی خوبی نیستند، گفت: شما فکر می‌کنید من از این شرایط لذت می‌برم که بازیکنان پول نگرفته‌اند؟ 

وی در مورد اینکه طبق قوانین وزارتخانه‌ها نمی‌توانند به تیم‌های لیگ‌برتری کمک کنند اما این قانون در مورد پرسپولیس و استقلال رعایت نمی‌شود و نظر او در این مورد چیست، عنوان کرد: کار من پاسخ به این سؤال نیست. در اینجا برخی باشگاه‌ها پول می‌گیرند و برخی نمی‌گیرند. در واقع باشگاه‌ها نمی‌توانند پول خودشان را به دست بیاورند. زیرا بحث بازاریابی در فوتبال شما با فوتبال اروپا متفاوت است. آنجا حق پخش و بلیت‌فروشی و اسپانسر وجود دارد ولی اینجا متفاوت است. بحث این است آیا کسی پیدا می‌شود به شما کمک کند یا نه؟ به برخی از باشگاه‌ها کمک می‌شود اما به ما کمک نمی‌شود. ما مثل یک گوسفند سیاه هستیم! چون گوسفند سفید و گوسفند سیاه داریم. 

وی در مورد اینکه توانسته تیم را با وجود مشکلات مالی خوب آماده کند، اظهار داشت:‌ من خودم در رشته رسانه تحصیل کرده‌ام ابتدا یک سؤال بد پرسیدید و حالا یک سؤال خوب و این مثل یک ساندویچ است.

6

 

شوخی جالب انصاری پس از گل ترابی؛ زیر پیراهنت چه نوشته‌ای ؟

 پرسپولیس امشب در چارچوب یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور مقابل صنعت نفت آبادان به برتری یک بر صفر رسید و به جمع 8 تیم راه یافت. 

تک گل پرسپولیس را مهدی ترابی با شوتی زیبا به ثبت رسانید.

پس از گل او، محمد انصاری پیراهن ترابی را بالا زد تا نوشته زیر پیراهن ترابی را بخواند.

چندی پیش، مهدی ترابی در اقدامی زیبا پس از گلزنی عنوان کرد که «تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری» است. 

13980905001002_Test_NewPhotoFree.jpg

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه