شمانیوز
کد خبر : 925170

ادعای سایت 90min:

نیم فصل دوم بوندس لیگا می تواند بعد از سال ها شاهد حضور یکی دیگر از ستاره های فوتبال ایران با پیراهن یکی از معتبرترین باشگاه های این کشور باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ سال ها از آخرین حضور یک بازیکن ایرانی در بوندس لیگا آلمان می گذرد. این طلسم اما در نیم فصل دوم این رقابت ها بعد از ژانویه 2020 می تواند شکسته شود چون بنا به ادعای رسانه های ترکیه ای یورگن کلینزمن سرمربی جدید هرتابرلین در صدد اضافه کردن یکی از ستاره های جوان ساختار تدافعی تیم ملی ایران به جمع شاگردانش است.

سایت 90Min ترکیه در پیگیری های اخباری که پیرامون انتقال قریب الوقوع مجید حسینی از ترابزون اسپور به پایتخت آلمان منتشر شده بود، نوشت:« پیشنهاد دو و نیم میلیون یورویی هرتا همچنان روی میز سران ترابزون اسپور قرار دارد تا مجید حسینی چمدان های خود را برای کوچ به هرتا ببندد. این بازیکن که یک فصل و نیم پیش با 517 هزار یورو از استقلال تهران به ترابزون پیوست حالا پنج برابر ارزش پیدا کرده و می تواند راهی بوندس لیگا شود».

1

این سایت با اشاره به آمار ساختار تدافعی هرتا مدعی شد کلینزمن که با در اختیار داشتن مدافعانی همچون نیکلاس استارک، کریم رکیک، ددریک بوویانا و جردن توروناریگا در حال حاضر چهار مدافع میانی در اختیار دارد با توجه به 27 گل خورده در این فصل سخت به دنبال بازسازی ساختار تدافعی خود است و مجید حسینی 23 ساله گزینه اول آنها برای این اقدام است. بازیکنی که قابلیت بازی در سیستم سه دفاع را دارد و علاوه بر دفاع میانی توانایی حضور در دو پست دیگر را نیز دارد.

جالب این که اخبار نقل و انتقالاتی بازیکنان فوتبال ایران این روزها به سوژه اصلی رسانه های ترکیه تبدیل شده است به خصوص انتقال غیرمنتظره روزبه چشمی به ترابزون اسپور که می تواند احتمال جابه جایی مجید حسینی به باشگاه آلمانی هرتابرلین را افزایش بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه