شمانیوز
کد خبر : 925214

کمال کامیابی نیا بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، به لیست این تیم برای بازی با ذوب آهن دعوت شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس برای دیدار مقابل ذوب آهن تصمیم گرفت تا کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی تیمش که در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت کتف، تحت عمل جراحی قرار گرفته بود را به لیست این تیم دعوت کند.

کامیابی نیا که بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، طی هفته های اخیر در تمرینات گروهی حضور یافته بود ، اکنون شانس این را به دست آورده تا بتواند اولین حضورش در فصل نوزدهم را پشت سر بگذارد. هافبک دفاعی پرسپولیس که طی فصول اخیر در فاز دفاعی و تهاجمی یکی از بازیکنان قابل اعتماد برانکو ایوانکوویچ محسوب می‌‎شد، بعد از مصدومیت‌های سریالی از ناحیه کتف تصمیم به عمل جراحی گرفت تا با توان بیشتری در تیم فعالیت داشته باشد. باید دید در این بازی حساس کالدرون روی این بازیکن ریسک خواهد کرد یا همچنان برای اولین بازی لیگ نوزدهم باید منتظر بماند.

49

پرسپولیس در این فصل در خط میانی خود علیرغم ترافیکی که داشته با دیدگاه کالدرون، احمد نوراللهی و محسن ربیع خواه را به عنوان دو بازیکن فیکس در این منطقه به کار گرفته و شماره هشت سرخ‌ها نیز توانسته با نمایش درخشانی که داشته به اردوگاه تیم ملی نیز دعوت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه