شمانیوز
کد خبر : 925221

لیونل مسی واکنش جالبی به شنیدن دریافت ششمین توپ طلای خود داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   بعد از ناکامی در فتح لیگ قهرمانان و متعاقبا کوپا آمه ریکا، کمتر کسی تصور می کرد لیونل مسی امسال موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن نشریه فرانس فوتبال و جایزه توپ طلا شود. اما عملکرد فردی این ستاره 31 ساله و آرژانتینی به قدری درخشان بود که رای دهندگان را به انتخاب نام او واداشت و در نهایت لیونل مسی با اختلاف ناچیزی نسبت به ویرژیل فن دایک عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد.

اما پاسکال فره، سردبیر نشریه فرانس فوتبال امروز در مصاحبه ای فاش کرد که وقتی او شخصا خبر برنده شدن را به لیونل مسی داده، این بازیکن از فرط خوشحالی به مرز دیوانگی رسیده است. خود لیونل مسی نیز دیروز در مصاحبه ای عنوان داشت از اینکه کریستیانو رونالدو نیز مانند او پنج توپ طلا داشته ناراحت بوده و تلاش کرده به تنهایی در صدر جدول دارندگان این جایزه ارزشمند قرار گیرد.

55

پاسکال فره گفت: "من تلفنی با لیونل مسی تماس گرفتم تا به او اعلام کنم برنده جایزه توپ طلا شده است. وقتی این خبر را به او دادم، لیونل مسی از خوشحالی به مرز دیوانگی رسیده و چندین بار تکرار کرد، واقعا؟ واقعا؟ واقعا برنده توپ طلا شده ام؟ من نیز چندین بار پاسخ مثبت دادم.

گاهی اوقات در سال های اخیر وقتی شایعه در مورد برنده توپ طلا منتشر می شد حقیقت نداشت، اما امسال این اخبار درست بودند و نام لیونل مسی زودتر توسط رسانه ها فاش شده بود."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه