شمانیوز
کد خبر : 925222

هافبک اوکراینی-مجارستانی تیم فوتبال سپاهان اعتقاد دارد که تیمش مشکلاتی در طول بازی ها دارد ولی ایمان دارد که این مشکلات در آینده حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  ولادیمیر کومان هافبک تیم فوتبال سپاهان در رابطه با دیدار برابر استقلال، در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" اینگونه صحبت هایش را آغاز کرد: بازی برابر استقلال واقعا بازی سختی بود. هر دو تیم سعی می کردند تا بهترین نسخه خودشان را ارائه بدهند.

حواشی بازی تاثیری در نتیجه بازی با استقلال نداشت
از هافبک اوکراینی مجارستانی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با حواشی بازی و اینکه آیا حواشی نتیجه بازی را تحت تاثیر قرار داد یا خیر پرسیدیم که او بیان کرد: به نظرم چند موقعیت برای پنالتی گرفتن وجود داشت ولی این اتفاقات به نظرم نتیجه بازی را تغییر نداد.

خودم را در فرم بدی احساس نمی کنم
سوال بعدی ما از کومان در مورد شرایط خودش بود. اینکه فصل گذشته یکی از بازیکنان اصلی تیم به شمار می رفت ولی در این فصل پس از مصدومیت نتوانسته به فرم ایده آل برسد. این بازیکن 30 ساله در واکنش به این سوال توضیح داد: امسال برای من خوب شروع شد ولی پس از مدتی با مصدومیت مواجه شدم. اگر بخواهم صادق باشم، خودم را در فرم بدی احساس نمی کنم. من این هفته‌ها به صورت مداوم در ترکیب اصلی تیم قرار نمی گیرم، اما با تمام وجودم تلاش می کنم و معتقدم که کار سخت میوه‌اش را در آینده می دهد.

58

راه قهرمانی سخت و طولانی است
کومان در رابطه با شرایط طلایی پوشان در پایان هفته دوازدهم مسابقات عنوان کرد: در مورد جدول و تیم هایی که شانس قهرمانی دارند باید بگویم که  ما فعلا صدرنشین هستیم. ما مشکلاتی در طول بازی ها داریم ولی من باور دارم که آنها را حل خواهیم کرد. با این حال صحبت کردن در مورد اینکه چه تیمی قهرمان می شود، خیلی زود است. در ایران شما این سوالات را دوست دارید ولی راه قهرمانی سخت و طولانی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه