شمانیوز
کد خبر : 925228

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در خلال مصاحبه خود مرتکب اشتباه عجیبی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی دیشب و بعد از دیدار مقابل برنلی در کنفرانس مطبوعاتی به اشتباه از بایرن مونیخ به جای منچسترسیتی استفاده کرد تا شایعات در مورد آینده خود را افزایش دهد. پپ گواردیولا در حال گفتن این جمله بود: "من فکر می کنم بایرن مونیخ ... بایرن مونیخ؟ لعنتی، نمی دانم در آن لحظه فکرم درگیر چه چیزی بود و چرا از کلمه بایرن مونیخ استفاده کردم."

پپ گواردیولا همان لحظه به شکل خنده داری به پیشانی خود زد و این واکنش او باعث خنده خبرنگاران حاضر در مراسم شد. در هفته های اخیر و بعد از جدایی نیکو کوواچ از بایرن، اخبار زیادی در مورد احتمال بازگشت پپ گواردیولا به مونیخ و در دست گرفتن هدایت این تیم برای دومین بار به گوش می رسد.

65

نشریه کیکر مدتی قبل در گزارشی مدعی شد پپ گواردیولا گزینه اول مدیران بایرن مونیخ برای تابستان آینده است و خود او و خانواده اش نیز بی میل به حضور دوباره در شهر مونیخ نیستند. حالا مشخص نیست در آن لحظه چرا فکر پپ گواردیولا درگیر بایرن مونیخ بوده، اما به هر حال شایعات بازگشت او به تیم سابقش در ساعات اخیر افزایش یافته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه