شمانیوز
کد خبر : 925288

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در هفته‌های اخیر بازیهای بزرگی را مقابل تیم‌های مدعی برده و توان شکست دادن شهرخودرو را هم دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛ تیم فوتبال استقلال پس از متوقف کردن سپاهان در اصفهان در شرایطی که امکان پیروزی بر این تیم را داشت، باید در هفته سیزدهم به مصاف یک مدعی دیگر به اسم شهرخودرو برود. آبی پوشان در هفته‌های اخیر بازی‌های سختی را مقابل تیم‌های بزرگ مثل تراکتور و سپاهان پشت سر گذاشتند.

محمد نیک سیرت در خصوص این بازی اظهار داشت: آبی پوشان چنانچه مثل هفته‌های اخیر باشند، می‌توانند شهر خودرو را هم شکست دهند.

مهاجم پیشین آبی پوشان اضافه کرد: استقلال در همه خطوط خوب کار می‌کند، اما خط حمله این تیم فوق العاده است. البته که نباید از حق گذشت و این این واقعیت را هم بیان کرد که هافبک‌ها و مدافعان کنار هم مهاجمان را خیلی خوب تغذیه می‌کنند و این مهاجمان هم فرصت سوزی نمی‌کنند و به بهترین شکل از موقعیت‌های گل استفاده می‌کنند.

وی افزود: تیمی که بهترین خط حمله را دارد و نفرات اول و دوم جدول بهترین گلزنان هم از آن هستند، یعنی می‌تواند برای هر تیمی با هر میزان از قدرت در خط دفاعی خطرناک باشد.

25

نیک سیرت بیان داشت: استقلالی‌ها اسیر حاشیه‌های این بازی نشوند و به کمتر از پیروزی هم رضایت ندهند. مساوی در این بازی یعنی برد برای شهر خودرو و شکست برای استقلال. چون شهرخودرو با مساوی هم بالاتر از استقلال می‌ماند و بازی مستقیم آن‌ها در تهران هم پشت سر گذاشته شده است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد مهدی قائدی در این فصل گفت: شمار گل‌های زده و پاس‌های گل قائدی به خوبی گویای عملکرد او در این فصل است. برای قائدی خیلی خوشحالم و امیدوارم تصور نکند به سقف فوتبال رسیده و قانع شود. قائدی اول یک راه طولانی و سخت قرار دارد که حالا حالا‌ها باید در آن بیاموزد. قائدی در کنار دیاباته زوجی بسیار خوب را تشکیل داده و شانس خوبی هم برای آقای گلی در این فصل دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه