شمانیوز

مارکوس راشفورد، ستاره منچستر یونایتد، معتقد است که این تیم یک پیروزی سخت و دشوار مقابل تاتنهام به دست آورده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  منچستر یونایتد بعد از سه بازی به روند ناکامی های خود پایان داد و در بازی دیشب مقابل تاتنهام با نتیجه ۲-۱ به پیروزی دست یافت. شیاطین سرخ با کسب ۳ امتیاز ارزشمند مقابل تاتنهام ۲۱ امتیازی شدند و موقتاً به رتبه ششم جدول صعود کردند.

مارکوس راشفورد در بازی دیشب عملکرد فوق العاده ای داشت و موفق شد هر دو گل منچستر یونایتد را به ثمر برساند. او پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: " شکست دادن تاتنهام سخت ترین کار ممکن بود. ما در موقعیت ویژه ای قرار داریم و می خواهیم به همه ثابت کنیم که توانایی قرار گرفتن مقابل تیم‌های بزرگ را داریم.

28

ما شوت های زیادی را روانه دروازه حریف کردیم، نمی خواهم بگویم موقعیت های صددرصد گلزنی اما دروازه بان آنها چند سیو فوق العاده داشت. بازی در مقابل هواداران حاضر در اولدترافورد همیشه لذت بخش است."

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام نیز بعد از پایان بازی از مارکوس راشفورد تمجید ویژه انجام داد و گفت: " گل اول راشفورد یک اتفاق عادی برای او بود. از کناره ها حرکت کرد و در نهایت موفق به گلزنی شد. من این موضوع را به شاگردانم متذکر شده بودم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied