شمانیوز
کد خبر : 925292

یک داستان تکراری همیشه پیرامون تیم امید وجود داشته است؛ اینکه باشگاه ها به تیم امید بازیکن نمی دهند در حالی که رقبا بدون هیچ مشکلی اردوی آماده سازی خود را در دنبال می کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   از آنجایی که به روزهای آغازین بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند نزدیک می شویم سرمربی تیم امید تاکید به حضور همه بازیکنان در اردوی پیش رو دارد اما از هم اکنون زمزمه بازیکن ندادن به تیم امید شروع شده است و تیم های لیگ برتری اذعان داشته اند در بازی های پیش رو لیگ برتر و جام حذفی می خواهند همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشند. گویی که همه تیم های لیگ برتر متکی بر دو سه بازیکن تیم امید خود هستند!

حمید استیلی که به تازگی برای بازدید از محل اردوی تیم امید در تایلند به همراه میرشاد ماجدی به این کشور سفر کرده است بر این نکته تاکید دارد که فدراسیون فوتبال به دنبال حمایت خوب از تیم امید است و همه امکانات لجستیکی را برای تیم مهیا کرده است. سرمربی تیم امید که از رفتار باشگاه ها مبنی بر بازیکن ندادن به تیم امید نگران و ناراحت است از همه باشگاه ها خواسته به تیم امید نگاه ملی داشته باشند و عرق ملی را در عمل معرفی کنند. هر چند حضور بازیکنان در اردوی تیم امید و بازی در انتخابی المپیک 2020 توکیو به سود باشگاه ها هم تمام می شود. چرا که بازیکنان با حضور در این بازی ها از نظر تجربی شرایط بهتری پیدا خواهند کرد و ممکن است با دعوت از سوی تیم های خارجی برای تیم های باشگاهی ارز آوری داشته باشند.

30

به جز ایران 15 تیم دیگر هم در رقابت های انتخابی المپیک 2020 توکیو حاضر هستند و کمتر خبر رسیده که این تیم ها در مسیر آماده سازی با مشکل مواجه شوند؛ چرا که فوتبال ملی برای آنها در اولویت است اما در فوتبال ایران هنوز کادر فنی تیم امید برای در اختیار گرفتن همه بازیکنان برای اردوی پیش رو دغدغه دارد. این مخالفت ها در حالی صورت می گیرد که برخی از بازیکنان تیم امید در بازی های لیگ برتر فیکس نیستند و خیلی از آنها از نظر بدنی با مشکل مواجه هستند.

حمید استیلی که خود مربیگری در فوتبال باشگاهی را هم تجربه کرده میگوید موفقیت تیم امید، موفقیت همه باشگاه ها به حساب خواهد آید و از همه مهمتر باشگاه ها به دفعات حسن های حضور بازیکنان تیم امید در تمرینات و اردوها را دیده اند.

گفتنی است تیم امید در مسیر صعود به المپیک 2020 توکیو با تیم های کره جنوبی – ازبکستان و چین همگروه است و پیش از حضور در تایلند قرار است اردوی یک هفته ای در قطر برگزار کند که برخی از باشگاه ها با حضور بازیکنان خود در اردوی پیش رو مخالفت کرده اند! در حالی که اردوی قطر آخرین اردوی آماده سازی تیم امید پیش از سفر به تایلند است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه