شمانیوز
کد خبر : 925387

کسب ششمین توپ طلا توسط لیونل مسی باعث شد مادر او در گفتگو با رادیو سی‌اِن‌اِن آرژانتین شرکت کند و در مورد پسرش حرف بزند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛  بعد از کسب ششمین توپ طلای فوتبال جهان توسط لیونل مسی، سلیا کوچیتین، مادر این ستاره آرژانتینی در یک گفت‌وگوی رادیویی در مورد انتقاداتی که از پسرش می‌شود حرف زده و همچنین از تمایل مسی به بردن جام جهانی یا کوپا آمریکا همراه تیم ملی آرژانتین گفته است.

در پانزده سالی که مسی در سطح اول فوتبال جهان حضور داشته، خیلی کم پیش آمده که اعضای خانواده او حاضر به صحبت در رسانه شوند، اما کسب ششمین توپ طلا توسط این نابغه آرژانتینی منجر به این شده که مادر او در گفتگو با رادیو سی‌اِن‌اِن آرژانتین شرکت کند و در مورد پسرش حرف بزند.

سلیا حرف‌هایش را این‌طور شروع کرد: «این موضوع همیشه مرا هیجان‌زده می‌کند. چه دوران باشکوهی را (لئو) دارد می‌گذراند. او هر روز می‌تواند ما را با موفقیت‌هایی که به‌دست می‌آورد غافلگیر و شگفت‌زده کند. بالاتر از همه، شخصیتی است که او دارد و این از همه‌چیز مهمتر است.»

18

مادر لئو سپس در مورد توپ طلای ششم حرف زد: «من ماورای خوشحال هستم، چون ما واقعاً انتظار این جایزه را نداشتیم. فکر می‌کردیم توپ طلای پنجم آخرین توپ طلای او باشد، این سورپرایز واقعاً زیبا بود.» سلیا گفت اگر می‌دانستند که قرار است چنین اتفاقی بیفتد در بارسلونا می‌ماندند تا پسرشان را در مراسم دریافت جایزه توپ طلا در سفر به پاریس همراهی کنند.

سلیا کوچیتینی همچنین به وضعیت ستاره بارسلونا در مورد تیم ملی کشورش اشاره کرد و از اینکه انتقاد‌ها بعد از هر بازی‌ای که لیونل همراه با تیم ملی آرژانتین انجام می‌دهد ادامه پیدا می‌کند: «این واقعیتی است که مرا واقعاً اذیت می‌کند. چون شما حق انتقاد داری، اما بدون توهین و بدون مسخره کردن و فحاشی کردن. این موضوع من را به عنوان یک مادر واقعاً آزار می‌دهد و ناراحت می‌کند.»

کوچیتینی حرف‌هایش را این‌طور تمام کرد که پسرش هنوز کار‌های انجام نشده زیادی دارد که باید همراه تیم ملی آرژانتین انجام دهد: «مسلماً هیچ‌کس این وضعیت را در مورد تیم ملی آرژانتین دوست ندارد، چون وضعیت خوبی نیست. همه ما اعضای خانواده می‌دانیم که لئو به تیم ملی کشورش بدهکار است، اما واقعاً چه کسی است که بیشتر از او بخواهد همراه تیم ملی قهرمان جام جهانی یا قهرمان کوپا آمریکا شود. بله، می‌شود گفت که او بازی کرده است، اما کسی نمی‌تواند تعهد و عشق او به تیم ملی را زیر سؤال ببرد و به او توهین کند. ما خودمان هم در این مورد با او حرف می‌زدیم که گاهی بد بازی می‌کند. ما این حرف‌ها را به او می‌گوییم، خود من همه این حرف‌ها را به او می‌زنم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه