شمانیوز

رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی منچسترسیتی، مدعی شد که ذهنیت او نسبت به سال های گذشته دچار تغییر شده است.

 به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  رحیم استرلینگ در ابتدای فوتبال خود به دلیل قدرت تمام کنندگی پایین مورد انتقادات زیادی قرار می گرفت. او حالا و در آستانه 25 سالگی، پیشرفت فوق العاده ای در امر گلزنی از خود نشان داده است. استرلینگ فصل گذشته 25 گل برای سیتیزن ها به ثمر رساند و در این فصل نیز نمایش های خوبی ارائه داده است. منچستریونایتد اما تیمی است که استرلینگ پس از انجام هفت بازی موفق به گلزنی در برابر آن ها نشده است.

استرلینگ حالا در مصاحبه ای درباره انتقادهایی که در گذشته از او انجام می شده گفت: " این چیزهایی بود که بعد از بازی ها همواره با آن ها مواجه می شدم. این که خیلی گل نمی زنم و مقابل دروازه نیز خوب عمل نمی کنم. از زمان ورودم به این حرفه همواره قصد داشته ام که توانایی هایم را به نمایش بگذارم. با این وجود هیچ وقت آن قدر خود خواه نشدم که با خودم بگویم که می توانم در یک بازی به تنهایی تیمم را برنده کنم. انتقادهایی که از گل نزدن های من می شد، انگیزه ام را افزایش می داد. حالا ذهنیت من به طور کلی تغییر کرده است. قبلا به این موضوع فکر می کردم که چگونه توپ را از بین پاهای حریف عبور دهم اما حالا فقط به گلزنی فکر می کنم."

40

استرلینگ در ادامه پیرامون احتمال قهرمانی سیتی با وجود فاصله 11 امتیازی با صدر جدول نیز گفت: " هیچ کدام از ما از وضعیت موجود رضایت نداریم.  باید به خوبی تمرکز خودمان را حفظ کنیم. فصلی طولانی در پیش داریم و لیورپول خیلی از ما جلو افتاده است و بابت این موضوع نیز به آن ها تبریک می گویم. با این وجود این جا لیگ برتر است و هر اتفاقی ممکن خواهد بود. باید در همه بازی های خود پیروز شویم تا در صورت لغزش لیورپول به آن ها نزدیک شویم."

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied