شمانیوز
کد خبر : 925721

زوج ویرانگر آبی ها فردا در شهرقدس یکی از کلیدی ترین مهره های خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد تا آزمونی دشوار پیش روی استقلال باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ آندره آ استراماچونی در حالی موفق شد استقلال را به صدر جدول برساند و صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر شود که در روزهای ابتدایی فصل همواره از کمبود بازیکن در خط حمله گله مند بود. سرمربی ایتالیایی که با خواست خودش زمینه ورود شیخ دیاباته به تهران و پوشیدن پیراهن شماره 7 استقلال را فراهم کرد آن قدر روی این بازیکن سرمایه گذاری کرد که مهاجم اهل مالی در کنار مهدی قائدی جوان و ریزنقش زوجی ویرانگر را تشکیل دادند.

این زوج با 12 گل (هر یک 6 گل) و ساختن بیش از شش تا هفت گل در این هفته ها اصلی ترین عامل موفقیت های شاگردان استراماچونی لقب گرفته و مرگبارترین خط آتش لیگ نوزدهم نامیده شدند. هم دیاباته هم قائدی به قدری با هم هماهنگ شده بودند که چشم بسته یکدیگر را پیدا می کردند درست مثل بازی آخر با شهرخودرو که شماره 10 ساخت و شماره 7 روی هوا نواخت. اما برای بازی با پیکان یکی از این دو نفر محروم است تا استقلالِ استراماچونی برای اولین بار یکی از مهم ترین مهره های تهاجمی خود در زوج ویرانگر را نداشته باشد.

34

غیبت شیخ دیاباته باعث شد تا استراماچونی و دستیارانش در این روزهای اندک مابین بازی با شهرخودرو و پیکان در اندیشه پیدا کردن بهترین آلترناتیو و گزینه جانشینی برای شیخ بلندقامت و گلزن باشند، انتخابی که حالا به نظر می رسد به جمع بندی نهایی رسیده تا  مرتضی تبریزی در یکی از آخرین فرصت های طلایی بتواند قابلیت و توانایی های خود را به رخ بکشد.  خرید پر سر و صدای تابستان دو فصل پیش مسلما اگر نتواند فردا جور نبود دیاباته را در کنار قائدی بکشد، باید خود را برای وداعی تلخ در پنجره زمستانی آماده کند آن هم با فشار مضاعفی که از سوی هواداران ناراضی باید تحمل کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه