شمانیوز
کد خبر : 925741

وزیر ورزش با بیان اینکه در اتاقش همیشه به روی ورزشکاران باز است، گفت: از عملکرد برخی روسای فدراسیون‌ها گلایه‌هایی شنیده‌ام در حالیکه هیچ کوتاهی را نمی‌پذیرم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   مسعود سلطانی فر در دویست و بیست و سومین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت: کشور با همه وجود و توان در مقابل تحریم ها ایستاده است.

وی ادامه داد: کشورمان اکنون در معرض ناجوانمردانه ترین و ظالمانه ترین تحریم های آمریکا قرار دارد. جامعه ورزش مردانه کنار ملت ایستاده است و افتخار همه ما بدون منت باید سربلندی ایران و شادی دل مردم باشد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: قهرمانان پرچمدار عزت و سربلندی نام ایران و ایرانی هستند و نباید به گونه ای  عمل کنیم و صحبت شود که روحیه عمومی کشور و نشاط مردم با حرفهای حاشیه ای و دلسرد کننده دچار خدشه شود.

سلطانی فر با تاکید بر حمایت و پشتیبانی رئیس فدراسیون های المپیکی از قهرمانان خود گفت: در اتاق من بر روی قهرمانان و المپیکی ها همیشه باز بوده است و گاهی از عملکرد روسای فدراسیون ها گلایه هایی مطرح می شود.

43

وی افزود: ریاست فدراسیون یک کار تمام وقت و برنامه دار است. رئیس فدراسیون در فاصله دویست روز تا المپیک چه برنامه مهم‌تری جز حمایت و پشتیبانی از قهرمانان و سهمیه داران المپیکی دارد؟ من بعنوان وزیر ورزش و جوانان هیچ کوتاهی در این زمینه نمی پذیرم.

مسعود سلطانی فر با اشاره به جلسات منظم و کارشناسی ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: خوشبختانه همراهی و همگرایی خوبی با کمیته ملی المپیک داریم و برنامه ها و عملکرد تک تک فدراسیون های المپیکی را مرتبا رصد می کنیم و بزودی بازدیدهای خود را از اردوهای آمادگی تیم های ملی برای کسب سهمیه المپیک از سر خواهم گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه