شمانیوز
کد خبر : 925803

هواداران استقلال در فضای مجازی با راه انداختن کمپینی از سرمربی تیم شان خواستند که دوباره هدایت آبی‌پوشان را برعهده بگیرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از خبرآنلاین: پس از گدشت دو روز از قهر استراماچونی، سرمربی آبی پوشان تهران با انتشار بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد تا صدرنشین لیگ وارد بحران شود. استراماچونی به دلیل مشکلاتی که برای گرفتن دستمزدش پیش آمد از هدایت آبی های تهران استعفا کرد و همین موضوع باعث شد تا هواداران خشمگین و ناراحت استقلال با انتشار هشتگ #comebackstra  که از هزار پست گذشت و حسابی در اینستاگرام و توییتر داغ شده، از سرمربی ایتالیایی خود بخواهند برگردد.

در شبکه های اجتماعی جدالی شدید بین هواداران دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران استقلال و پرسپولیس در جریان است. استقلالی ها همچنان از اراده ای بالاتر از باشگاه برای از بین رفتن امیدهای قهرمانی، صحبت می‌کنند. در عین حال پرسپولیسی ها هم با اشاره به موضوع جدایی برانکو، اینطور استدلال می‌کنند که این مسئله (سو مدیریت) در باشگاه پرسپولیس نیز رخ داده و برنامه ریزی شده است. با این حال درصد کمی از هواداران استقلال هستند که این موضوع را قبول کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه