شمانیوز
کد خبر : 925822

چند روز بعد از صدرنشینی در لیگ برتر حالا استقلال باید در هفته چهاردهم بدون سرمربی و گلزن اول این روزهای خود به مهمانی خودروسازان برود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   روزهای خوش استقلالخیلی زود به سر آمد تا امروز استرش و اضطرابی شدید طرفداران این تیم را در بربگیرد. نمایش های خوب آبی ها با مرد ایتالیایی با قهر غیرمنتظره استراماچونی و استعفای او جای خود را به شوک بزرگی داد تا رویای قهرمانی بار دیگر از سر طرفداران خارج شود. امروز استقلال نه استراماچونی و دستیارانش را در اختیار دارد نه گلزن اول این روزهای خود را تا مشکلات فراوانی پیش روی این تیم قرار داشته باشد.

در شرایطی که نه خبری از استراماچونی است نه دستیارانش به نظر می رسد جواد زرینچه در سمت سرپرست و مربی موقت امروز وظیفه هدایت تیم را برعهده داشته باشد، انتخابی که قطعا با کمترین تغییر او در ترکیب اصلی همراه شده و تنها یک بازیکن به عنوان جانشین شیخ دیاباته محروم به تیم اضافه خواهد شد.

9

سیدحسین حسینی بعد از چهارمین کلین شیت فصل در جنگ حیثیتی با رقیب سابقش در شهرخودرو، امروز هم مرد اول آبی ها در زمین خواهد بود تا از چارچوب دروازه استقلال حراست کند.

در خط دفاع همان مثلث بازی با شهرخودرو به میدان خواهد رفت، چشمی- دانشگر و عارف غلامی در مصاف هفته قبل یکی از بهترین نمایش های ممکن را داشتند و امروز هم جدالی دیدنی با عناصر تهاجمی پیکان خواهد داشت.

وریا غفوری و هروه میلیچ همچنان بک چپ و راست استقلال خواهند بود تا در غیاب استراماچونی و دستیارانش این دو نفر همچنان نقشی مهم در برنامه های تاکتیکی تیم داشته باشند.

در خط میانی مثلث ریگی- کریمی – اسماعیلی به میدان می روند تا همچنان نبض میانه میدان را در دست بگیرند. البته احتمال این که آرش رضاوند نیز در آخرین لحظات شانس بازی در ترکیب اصلی را پیدا کند، وجود دارد.

در غیاب شیخ دیاباته محروم حالا به نظر می رسد مرتضی تبریزی بار دیگر این فرصت را دارد تا به عنوان زوج مهدی قائدی در ترکیب اصلی به میدان برود. باید منتظر ماند و دید این زوج می تواند همان نقش زوج ویرانگر را ایفا کند یا نه؟

به این ترتیب ترکیب احتمالی استقلال در بازی امروز با پیکان آن هم در غیاب استراماچونی و دستیارانش و با یک تغییر به نسبت جدال با شهرخودرو به این شرح خواهد بود؛

"سیدحسین حسینی؛ روزبه چشمی، محمد دانشگر، عارف غلامی، وریا غفوری، هروه میلیچ؛ علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی؛ مهدی قائدی و مرتضی تبریزی".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه