شمانیوز
کد خبر : 925846

ارلینگ هالند، پدیده نروژی سالزبورگ می‌تواند فردا در دیدار این تیم مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان به یکی از رکوردهای کریستیانو رونالدو در این رقابت ها برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  ارلینگ هالند، پدیده جوان و نروژی باشگاه اتریشی سالزبورگ امسال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در هر مسابقه‌ای که به میدان رفته گلزنی کرده و اگر فردا شب در دیدار مقابل لیورپول هم گلزنی کند می‌تواند به رکورد کریستیانو رونالدو در این رقابت ها یعنی گلزنی در تمام مسابقات مرحله گروهی چمپیونزلیگ برسد.

TmS3zUlXUMQ0

رونالدو در فصل 2017-2018 چمپیونزلیگ که پیراهن رئال مادرید را به تن می‌کرد در هر شش بازی تیمش در مرحله گروهی گلزنی کرد تا رکوردی تاریخی را به ثبت برساند. رونالدو آن سال در مقابل تاتنهام، دورتموند و آپوئل نیکوزیا گلزنی کرده بود.

حالا دو سال بعد، یک پدیده جوان نروژی به نام ارلینگ هالند از تیم سالزبورگ اتریش خود را به یک قدمی رکورد رونالدو رسانده. این پدیده 19ساله به دلیل گلزنی در پنج بازی اول سالزبورگ در رقابت های امسال چمپیونزلیگ مورد توجه قرار گرفته. او تا اینجا هشت گل به ثمر رسانده و از جمله در مقابل خنک اتریش در اولین بازی سالزبورگ موفق به هت‌تریک شده است.

اگر فردا شب در جریان آخرین دیدار سالزبورگ در مرحله گروهی که در خانه این تیم مقابل لیورپول، مدافع عنوان قهرمانی، برگزار می‌شود اگر هالند موفق به باز کردن دروازه  قرمزهای آنفیلد شود به رکورد رونالدو در این رقابت ها خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه