شمانیوز

کامران منزوی عضور هیئت مدیره باشگاه استقلال امروز گزینه های جانشینی امیرحسین فتحی را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  درشرایطی که گفته می شد رقابت مدیریت عاملی استقلال بین دو مدیرعامل سابق این باشگاه است، منزوی از هاشم ساعدی به عنوان یک چهره  جدید و احتمالا جدی به عنوان ضلع سوم نام برد.
او گفت:یکی از گزینه‌های مدیریت در استقلال آقای قریب بود ولی او با این پیشنهاد مخالفت کرد.

گزینه اول هیات مدیره باشگاه استقلال علی فتح‌الله‌ زاده است. 

علی فتح الله زاده(زاده ۱۹ دی ۱۳۳۷، خوی) روزنامه‌ نگار و پرافتخارترین مدیرعامل سابق استقلال تهران است. یکی از مدیران موفق فوتبالی در چند سال اخیر فوتبال ایران که معروفیت خود را مدیون مدیر عامل باشگاه استقلال خریدهای خوب در فصل نقل و انتقالات است. بزرگترین بمب خبری او نیز انتقال مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس به استقلال بود.علی فتح الله زاده خویی که روزگاری از خبرنگاران رسانه‌های ورزشی بود، یک دهه قبل با کمک ایروانی و میرولد مدیرعامل باشگاه استقلال تهران شد. برخی وی را محبوب‌ترین مدیرعامل تاریخ باشگاه استقلال می‌دانند. هفته‌نامهٔ فوتبال و مجله خانوادگی روزهای زندگی متعلق به او هستند. فتح الله زاده در عرصه سینما نیز فعالیت دارد که سرمایه گذاری در مثلث آبی و همراهی در تولید فیلم آبی به رنگ آسمان (۴ فینال آسیا) از جمله کارهای وی بوده‌است.

22

 

گزینه دوم هیات مدیره باشگاه استقلال  هاشم ساعدی است.

ساعدی در گذشته عضوهیات مدیره باشگاه استقلال بود مدتی هم سخنگویی این باشگاه را برعهده داشت. ساعدی یکی از مدیران میانه رو واست .

21

گزینه سوم هیات مدیره باشگاه استقلال کاظم اولیایی است.

کاظم اولیایی در دو دوره مختلف مدیرعامل باشگاه استقلال بود.در دوره اول از اسل 1368 تا سال 1375 به مدت هفت سال و در دوره دوم در سال 1384 به مدت 6 ماه مدیرعامل این باشگاه محبوب بوده است

23


منزوی تاکید کرد: البته در این زمینه 15 روز فرصت داریم تا با بررسی همه شرایط گزینه‌ها را به وزارت ورزش و جوانان معرفی کنیم. امیدوارم بهترین و محبوب‌ترین گزینه در بین هواداران انتخاب و در نهایت معرفی تا باعث ایجاد منشا خیر شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied