شمانیوز

سرمربی تیم گل گهر سیرجان معتقد است تیمش نمایشی داشته که می توانست مقابل پرسپولیس بازنده نباشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس  گفت: می‌توانستیم بازنده نباشیم، اما متأسفانه وقتی بازی کاملاً قفل است و حریف مستأصل می‌شود، فقط یک بازیکن کلیدی و باکیفیت می‌تواند قفل بازی را باز کند. شاید فرق دو تیم در این بازی، این بود که بازیکن کلیدی را پرسپولیس داشت.

وی در ادامه افزود: وقتی گل خوردیم مجبور شدیم بازی را بازتر کنیم و اگر بخواهیم منصفانه بگوییم، حریف با یک موقعیت دو گل به ما زد، چون آنقدر حرفه‌ای هستند که می‌توانند این کار را انجام بدهند. داستان ما تکراری است که می‌رویم، خوب بازی می‌کنیم و عملکرد خوبی داریم، اما به خاطر اشتباهات کوچک و مقطعی امتیاز نمی‌گیریم. برای من قابل توجیه نیست که گل اول را چرا باید بخوریم. این هم یک بازی بود که انجام شد، اما می‌توانستیم بازنده نباشیم.

2


سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در واکنش به این مسئله که جایگاه این تیم در جدول چقدر به بازیکنان استرس وارد می‌کند، خاطرنشان کرد: ما اشتباهات بچگانه می‌کنیم. بازی ما در مشهد مقابل شهر خودرو را ببینید که کاملاً باید برنده می‌شدیم یا بازی با فولاد در اهواز. حتی در بازی امروز و در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان خوب بازی کردیم و شاید این موضوع به دلیل استرس بالای بچه‌هاست که اشتباهات بدی انجام بدهند. می‌خواهم در جلسه بعدی با بازیکنانم جدول بزرگی بیاورم و مقابل آن‌ها پاره کنم. بگویم این چیز‌ها را بگذارند کنار، چون آن چیزی که گذشته، گذشته است و برای ساختن آینده باید گذشته را کنار گذاشت.

سرمربی گل گهری ها در پایان درباره حرکات بهنام برزای و در نهایت اخراج وی گفت: ببینید کلا وقتی یک بازیکن می آید در این ورزشگاه بازی می کند باید حرفه ای تر باشد. البته بازیکن حریف او را تحریک کرد اما او باید حرفه ای تر از این فکر می کرد و اسیر این حاشیه نمی شد. اگر بازیکنی کامل شده باشد باعث وقت تلف کردن نمی شود. ما در آن دقایق فشار آورده بودیم و حریف هم دائم زیر توپ می زد و بازی هم دو بر یک بود. ما چرا باید آن زمان ها را تلف کنیم، خودمان را ده نفره کنیم و حتی در آن بازی بازیکن اخراجی را نداشته باشیم؟

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied