شمانیوز

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل سالزبورگ و صعود به دور بعد لیگ قهرمانان، از نمایش بازیکنانش در این دیدار ابراز خشنودی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  قرمزها برای صعود به مرحله بعد به یک امتیاز نیاز داشتند و در مقابل حتی اگر با نتیجه 1-0 شکست می خوردند، از دور رقابت ها کنار می رفتند. ولی در نهایت به لطف گل های نبی کیتا و محمد صلاح، راهی مرحله بعد شدند.

کلوپ در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" عجیب تیمی، عجب تلاشی. بازی دشواری بود. آنها با بازی مستقیم شروع کردند. آنها حرکات هوشیارانه ای داشتند. ما آماده دفاع کردن بودیم. بازی پرفشاری بود.

48

در نیمه دوم، آنها نتوانستند با این فشار همراه شوند. ما دو گل فوق العاده به ثمر رساندیم. ما می توانستیم 7-6 گل بزنیم که اگر اتفاق می افتاد، دیوانه کننده بود. ما این دیدار را بردیم و به عنوان صدرنشین صعود کردیم؛ پس همه چیز خوب است.

در نیمه اول، ما باید تغییراتی ایجاد می کردیم. وقتی صاحب توپ بودیم، موقعیت هایی داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم. اما در نیمه دوم صلاح روی دشوارترین موقعیت ممکن گل زد.

من نمی دانم او چطور گل زد. با کیفیتی که او دارد، نمی دانم چطور یکی دو موقعیت دیگر را از دست داد. بازیکنان ما نمایش های فوق العاده ای داشتند. آنها فوق العاده بودند. بازی دشواری بود اما کارمان را انجام دادیم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied