شمانیوز

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن در مورد حواشی اخیر در مورد کیلیان امباپه صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  کیلیان امباپه در هفته های اخیر باز هم خبرساز شده و واکنش های او و عصبانیت بعد از تعویض در دیدار ابتدای هفته پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه، باعث افزایش اخبار در مورد احتمال جدایی این ستاره فرانسوی و انتقال او به رئال مادرید شده است. اما توماس توخل مدعی شد امباپه باید تصمیمات او را پذیرفته و به دیگر بازیکنان احترام بگذارد.

توماس توخل در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل گالاتاسارای گفت: "مدیریت بازیکنی مانند کیلیان امباپه دشوار نیست، اما او یک ذهنیت منحصر به فرد دارد. این طبیعی است که او همیشه می خواهد پیروز شود. امباپه باید قبول کند که گاهی هم قرار است تعویض شود و به بازیکنان دیگر مانند ماکسیم چوپوموتینگ نیز احترام بگذارد. امباپه باید تصمیمات من را قبول کند.

من اطمینان دارم که ما برای دیدار فردا شب مقابل گالاتاسرای آماده هستیم. همه بازیکنان می خواهند بازی کنند و لازم است که همه آنها وقت داشته باشند تا در بازی های پیش روی پاری سن ژرمن به میدان بروند. ما باید نشان دهیم که می توانیم به عنوان تیم رقابت کنیم؛ این کاری است که شما برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ باید انجام دهید."

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied