شمانیوز
کد خبر : 926281

باشگاه ناپولی اعلام کرد که کارلو آنچلوتی از هدایت این تیم کنار گذاشته شده و انتظار می رود گنارو گتوزو جانشین او شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   ناپولی دیشب با پیروزی 4-0 مقابل خنک، راهی مرحله بعدی  لیگ قهرمانان  شد و ساعاتی بعد از این اتفاق، باشگاه ناپولی اعلام کرد که با آنچلوتی قطع همکاری کرده است.

در بیانیه این باشگاه آمده است:" باشگاه ناپولی تصمیم گرفت هدایت تیم اول باشگاه را از کارلو آنچلوتی بگیرد. اما دوستی و احترام بین باشگاه و رئیس آن با کارلو آنچلوتی دست نخورده باقی می ماند."

براساس گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، جلسه امشب دی لورنتیس و آنچلوتی کوتاه بود زیرا رئیس باشگاه ناپولی از پیش تصمیمش را برای کنار گذاشتن این مربی باتجربه گرفته بود و تنها باید آن را به اطلاع آنچلوتی می رساند.

xIf9OFRj7VPl

آنچلوتی بعد از  بازی  امشب اعلام کرده بود که قصد استعفا ندارد؛ هرچند اکنون جدایی از ناپولی، احتمال بازگشتش به  لیگ برتر  انگلیس، جایی که باشگاه های آرسنال و اورتون به دنبال یک مربی جدید هستند، زیاد است.

در چند هفته گذشته شرایط در باشگاه ناپولی بسیار بحرانی بود. دی لورنتیس خواستار ماندن بازیکنان در اردوی تیم شده بود اما آنچلوتی اعلام کرد با این تصمیم موافق نیست و بازیکنان نیز به طور هماهنگ از این دستور سرباز زدند.

در مقابل باشگاه ناپولی هم هر یک از بازیکنان را به اندازه 50 درصد دستمزدشان جریمه کرد اما احتمالا بازیکنان از طریق اتحادیه بازیکنان حرفه ای علیه این تصمیم اقدام قانونی خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه