شمانیوز
کد خبر : 926302

مدیرعامل سابق استقلال می گوید شب گذشته با مسعود سلطانی فر برای پست مدیریت این باشگاه صحبت کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  کاظم اولیایی در گفت و گویی درباره جلسه ای که شب گذشته در وزارت ورزش و جوانان داشت، عنوان کرد: ما شب گذشته جلسه ای دو، سه ساعته با اقای سلطانی فر داشتیم و درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم. یکی از مسائل مربوط به مدیرعاملی استقلال بود و من برنامه هایم را ارائه دادم.

وی ادامه داد: البته من یک طرح درباره خصوصی سازی باشگاه های فوتبال دارم که در جلسه دیشب هم طرحم را به آقای سلطانی فر ارائه کردم. اعتقاد دارم جابه جایی نفرات در راس باشگاه مشکلات استقلال را حل نمی کند و باید ساختار درستی طراحی کنیم. این ساختار در بستر بخش خصوصی اتفاق می افتد و به همین خاطر طرحی در این خصوص نوشته ام که دیشب به وزیر ورزش ارائه کردم.

22

اولیایی درباره اینکه چقدر احتمال دارد مدیرعامل استقلال شود، بیان کرد: این مساله به نظر اقای وزیر بستگی دارد. ایشان دیشب نقطه نظرات من را شنیدند و من نیز از نظراتش بهره مند شدم. دیگر باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. البته آقای سلطانی فر در پایان جلسه گفتند ما برای مدیرعاملی روی 3 گزینه به جمع بندی رسیدیم که یکی را انتخاب می کنیم.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که 3 گزینه نهایی وزارت ورزش چه کسانی هستند، گفت: فکر می کنم خودم، اقای فتح الله زاده و یک فرد دیگر باشند. من نفر سوم را نمی شناسم و اطلاع دقیقی هم در این باره ندارم.

وی درباره زمان انتخاب مدیرعامل استقلال  افزود: این مساله را هم باید از آقای وزیر بپرسید و من بی خبرم.

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه