شمانیوز
کد خبر : 926394

مسعود حسن زاده می گوید کاوه رضایی قطعا زحمت زیادی برای جایگاه فعلی اش کشیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ در مورد شرایط این روزهای خود گفت:  خدا را شکر خیلی خوب و آماده ام. از اول فصل آماده بودم ولی خب متاسفانه از اینجا رانده و از آنجا مانده شدم؛ چون در تیم ماشین سازی بودم ولی به خاطر مسائل مالی مجبور شدم از این تیم جدا شوم. همزمان چند پیشنهاد داشتم ولی چون فصل شروع شده بود، دیگر قسمت نشد.

از بازیکن سابق ذوب آهن در رابطه با بازگشت دومش به این تیم که با دومین مصدومیت طولانی مدتش همراه شد پرسیدیم و اینکه از آن روزها در لیگ شانزدهم تا حالا، چه روزهایی بر او گذشته که او اینطور به این سوال پاسخ داد: نمی دانم چی شد که این اتفاقات تلخ دو بار برای من رخ داد. هیچ فوتبالیسی دوست ندارد، دو روز هم از فوتبال دور باشد. متاسفانه مصدومیت ها جزئی از فوتبال هست و برای همه ممکن است رخ دهد. من در سپاهان شرایط خیلی خوبی داشتم و گل های زیادی فقط در چند بازی زده بودم ولی در آن بازی با تراکتور آن مصدوم نحس سراغم آمد.

او ادامه داد: فصل بعد که برگشتم شرایط سپاهان خوب بود و به همین دلیل نه من توانستم به تیم کمک کنم نه تیم به من. پس خودم در پایان فصل جدا شدم و به ذوب آهن برگشتم. تمرینات آماده سازی را خوب انجام دادم ولی متاسفانه باز از ناحیه زانو مصدوم شدم و دوباره از فوتبال دور ماندم.

از مسعود حسن زاده در رابطه با شرایط این روزهای زوج قدیمی اش در ذوب آهن یعنی کاوه رضایی پرسیدیم. اینکه او حالا در بلژیک بازی می کند و او تقریبا سه سال است که شرایط خوبی ندارد. او در واکنش به این سوال که آیا فکر می کرد چنین اتفاقی برای او رخ دهد، گفت: ببیند من اصلا چنین فکری نمی کردم. اصلا فکر منفی نمی کردم. به هر حال ولی مصدومیت همیشه هست و من هم بدشانسی زیادی آوردم. خب کاوه هم قطعا زحمت زیادی کشیده است که الان لژیونر شده است.  

حسن زاده در ادامه به حواشی پیرامونش طی دو سه سال اخیر اشاره کرد و افزود: ببینید فکر می کنم فقط در ایران بازیکنی که بازی نمی کند، همه انگی به او می زنند. چیزهایی می گویند که شاخ درآورده ام. خدایی این رفتار درست نیست. من در این مدت کاری جز درمان خودم نداشتم و در این روزها تمام تلاشم را می کنم که به روزهای خوبم برگردم.

مهاجم سابق سایپا اینگونه حرف هایش را خاتمه داد: من بازیکن کمی نبوده ام و بالا و پایین فوتبال را دیده ام و در زمان کی روش به تیم ملی هم دعوت شدم. آن هایی که پشت من حرف زدند و برایم حاشیه درست کردند را به خدا واگذار می کنم. امیدوارم در نیم فصل بتوانم به فوتبال برگردم و روزهای خوش گذشته ام را تکرار کنم و حتی بهتر هم بشوم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه