شمانیوز
کد خبر : 926426

در آخرین شب از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، بایرن‌مونیخ، یوونتوس، رئال‌مادرید، اتلتیکومادرید و پاری‌سن‌ژرمن پیروز شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛  مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید، در حالی که در آخرین شب بزرگانی نظیر بایرن‌مونیخ، یوونتوس، رئال‌مادرید، اتلتیکومادرید و پاری‌سن‌ژرمن برنده میدان را ترک کردند.

در گروه A، رئال‌مادرید دیگر گرفتار بروژ نشد و در خانه حریف ۳ بر یک برد. رودریگو، وینیسیوس و مودریچ در دقایق ۵۳، ۶۴ و ۹۰ برای کهکشانی‌ها و واناکن در دقیقه ۵۵ برای بروژ گلزنی کردند. رئال با این برد با ۱۱ امتیاز به کارش خاتمه داد و دوم شد. بروژ هم با توجه به شکست گالاتاسرای با ۳ امتیاز به لیگ اروپا رسید.

10

پاری‌سن‌ژرمن هم در آخرین هفته با ۵ گل برابر گالاتاسرای به پنجمین برد خودش رسید. ایکاردی، سارابیا، نیمار، امباپه و کاوانی در دقایق ۳۲، ۳۵، ۴۷، ۶۳ و ۸۴ گل‌های پاریس را زدند. با ۱۶ امتیاز شاگردان توخل صدرنشین شدند و کار گالاتاسرای با ۲ امتیاز تمام شد.

 


در گروه B، تاتنهام با مورینیو هم برابر بایرن‌مونیخ تن به شکست داد. بایرنی‌ها ۳ بر یک مهمان لندنی را بدرقه کردند تا در مجموع در بازی‌های رفت و برگشت به اسپرز ۱۰ گل زده باشند. کومان دقیقه ۱۴ گل اول را زد و دقایقی بعد دچار مصدومیت شدید شد. سسنیون دقیقه ۲۰ کار را به تساوی کشاند، اما مولر دقیقه ۴۵ گل دوم را زد تا بایرن برنده به رختکن برود. کوتینیو با شوتی زیبا دقیقه ۶۴ گل سوم تیمش را به ثمر رساند. با این برد، بایرن ۱۸ امتیازی شد و تنها تیمی لقب گرفت که با امتیازات کامل صعود می‌کند. تاتنهام هم با ۱۰ امتیاز دوم شد.

11

در یونان، المپیاکوس با تنها گل دقیقه ۸۸ العربی از سد ستاره‌سرخ گذشت تا جای حریف را در رده سوم بگیرد. المپیاکوس ۴ امتیازی به لیگ اروپا رفت و کار ستاره‌سرخ با ۳ امتیاز به پایان رسید.


در گروه D، یوونتوس در خانه بایرلورکوزن با ۲ گل پیروز شد تا به رکورد شکست‌ناپذیری‌اش در مرحله گروهی ادامه دهد. رونالدو و ایگواین در دقایق ۷۵ و ۹۰ گل زدند. یووه با ۱۶ امتیاز صدرنشین شد و لورکوزن با ۶ امتیاز به لیگ اروپا رفت.

8

اتلتیکومادرید هم کارش را با برتری ۲ بر صفر برابر لوکوموتیو به پایان رساند. فلیکس در دقیقه ۱۷ و فلیپه در دقیق ۵۴ گل‌های اتلتیکو را زدند. تیم سیمئونه با ۱۰ امتیاز دوم شد و لوکوموتیو با ۳ امتیاز در رده آخر قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه