شمانیوز
کد خبر : 926530

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هواداران چه گناهی کرده‌اند که این تیم وقتی به آرامش نسبی می‌رسد اتفاقات حاشیه‌ای گریبان این تیم را می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از خبرورزشی ؛ رضا عنایتی روز جمعه در واکنش به فسخ یکطرفه قرارداد سرمربی استقلال تهران و حواشی پیش آمده پس از آنگفت: اگر استراماچونی در بازی استقلال مقابل پیکان روی نیمکت می‌نشست این تیم به جای تساوی به پیروزی می‌رسید.

وی یادآور شد: هوادار استقلال چه گناهی کرده است که این تیم وقتی به آرامش نسبی می‌رسد اتفاقات حاشیه‌ای گریبان این تیم را می‌گیرد.تمامی این اتفاقات تقصیر وزارت ورزش است و بایستی پاسخگوی هواداران عصبانی استقلال باشند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال لیاقت قهرمانی در این فصل را دارد و اگر موانعی بر سر راه این تیم ایجاد نشود در پایان فصل رسیدن به این عنوان دور از دسترس نیست.

عنایتی تصریح کرد: امیدوارم هرچه سریعتر مسئولان ورزشی، مدیرعامل استقلال را انتخاب کنند تا این تیم به ساحل آرامش رسیده و تکلیفش مشخص شود.

17

وی تاکید کرد: فتح‌الله‌زاده گزینه خوبی برای مدیریت باشگاه استقلال است و با توجه به شناختی که از این تیم دارد آبی‌پوشان از بحران خارج می‌کند.

بازیکن پیشین استقلال در پایان گفت: هنوز پیشنهاد تیم اماراتی برای حضور من به عنوان مربی پابرجاست، ولی به آن پاسخی نداده‌ام.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه