شمانیوز
کد خبر : 926619

دیلی‌میل می‌گوید سولسشر، سرمربی یونایتد در شهر سالزبورگ با ارلینگ هالند، پدیده جوان نروژی این باشگاه اتریشی دیدار کرده تا مقدمات انتقال او به اولدترافورد در ماه ژانویه را آماده کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از  روزنامه انگلیسی دیلی‌میل، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد دیروز جمعه به شهر سالزبورگ اتریش رفته تا با ارلینگ براوت هالند، پدیده نروژی تیم سالزبورگ دیدار کرده و به تلاشهای شیاطین سرخ برای انتقال او به اولدترافورد در ماه ژانویه سرعت ببخشد. این روزنامه از هالند به عنوان هدف شماره یک یونایتد برای نقل و انتقالات ماه ژانویه یاد کرده است.

بر اساس این گزارش، اقدام غیرمنتظره سولسشر بعد از آن انجام شده که خبرهایی در رسانه‌ها منتشر شد که نمایندگانی از بوروسیا دورتموند و لایپزیش در روزهای اخیر به دیدار هالند رفته‌اند و این خبرها باعث نگرانی مدیران یونایتد و سولسشر شده بود.

سولسشر بعد از دیدار با هالند در شهر سالزبورگ فورا به انگلیس برگشته تا تیمش را برای دیدار روز یکشنبه مقابل اورتون که در اولدترافورد برگزار می‌شود آماده کند.

21

هالند 18ساله که نروژی و هموطن سولسشر است در زمانی که سولسشر هدایت باشگاه مولده این کشور را به عهده داشت زیر نظر او بازی کرده است. هالند در فصل جاری برای سالزبورگ در 22 بازی 28 گل به ثمر رسانده و یکی از پرخواهان‌ترین پدیده‌های جوان امروز اروپا به حساب می‌آید. پدر او آلف اینگه هالند هم در گذشته به عنوان هافبک در تیمهای انگلیسی‌ای مثل منچسترسیتی و لیدز بازی می‌کرده.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه