شمانیوز
کد خبر : 926657

بعد از یک بازی محرومیت ستاره اهل مالی دوباره به ترکیب استقلال برمی گردد تا در روزهای بدون استراماچونی شانس خود را برای آقای گلی امتحان کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  شیخ دیاباته با تاکید استراماچونی و مذاکرات مفصل این مربی ایتالیایی حاضر به پوشیدن پیراهن استقلال  شد. مهاجم اهل مالی اما شروع خوبی با آبی ها نداشت تا جایی که بسیاری او را یکی دیگر از خریدهای ناامیدکننده استقلال نامیدند اما با حمایت قاطع مربی ایتالیایی سرانجام شیخ ارزش های خود را به عنوان تمام کننده قهار نشان داد و زمینه اوجگیری استقلال را فراهم کرد.


دیاباته که جاافتادن در ترکیب استقلال  را مدیون استراماچونی و حمایت های او می داند حالا در روزهایی که مرد ایتالیایی مشکلاتش برای بازگشت به ایران مرتفع نشده است بعد از یک بازی محرومیت مقابل پیکان دوباره به تمرینات برگشته و آماده درخشش دوباره در بازی امروز مقابل شاهین شهرداری بوشهر است.

36

شیخ که به خاطر همین محرومیت حالا یک گل از زوج ریزنقش خود مهدی قائدی در جدول گلزنان عقب افتاده است امروز مقابل بوشهری ها این فرصت را دارد تا دوباره با گلزنی شانس خود را برای رسیدن به صدر جدول گلزنان فراهم کند. امروز دیاباته در غیاب استراماچونی می تواند با گلزنی هم به قائدی برسد هم شادی پنجه ببر را به رخ همگان بکشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه