شمانیوز

مارکا می‌گوید اونای امری، سرمربی اخراجی آرسنال پیشنهاد هدایت اورتون و دو باشگاه چینی را رد کرده و قصد دارد منتظر بماند تا به تیمی که آن را مناسب خود می‌داند ملحق شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   روزنامه اسپانیایی مارکا می‌گوید اونای امری، سرمربی اسپانیایی سابق آرسنال که اخیرا از این تیم اخراج شده قصد دارد برای بازگشت به دنیای مربی‌گری عجله نکند تا تیمی به او پیشنهاد بدهد که آن را در حد خود می‌داند. امری در اواخر ماه نوامبر میلادی از سمت خود در آرسنال اخراج شد و همچنان بدون تیم است.

بر اساس گزارش مارکا، امری در این مدت پیشنهاد باشگاه اورتون برای پر کردن جای خالی مارکو سیلوا در این تیم را رد کرده و معتقد است بعد از خروج از آرسنال، به این زودی نباید به لیگ برتر انگلیس برگردد.

Vt5vkSbHXSPc

مارکا همچنین اعلام کرد که دو باشگاه چینی هم به صورت تلفنی با امری تماس گرفته‌اند ولی او هر دو پیشنهاد چینی‌ها را رد کرده است.

بر اساس این گزارش امری قصد دارد منتظر بماند تا تیمی به سراغش بیاید که توان فتح جام و موفقیت را داشته باشد. امری سابقه قهرمانی‌های زیادی داشته و در پنج سال اخیر با تیم‌هایش پنج جام قهرمانی را بالای سر برده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied