شمانیوز

هرچند جدایی استراماچونی برای استقلال یک تجربه تلخ بود اما بی تردید به تقویت روحیه این تیم بسیار کمک کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  استقلالی ها در 10 روز گذشته شرایطی را تجربه کرده اند که شاید در طول تاریخ این باشگاه هرگز آن را تجربه نکرده اند.

 استقلال در شرایطی روز گذشته موفق شد با پیروزی برابر شاهین صدرجدول را حفظ کند که شاید برای اولین بار در تاریخ یک باشگاه در ایران این تیم نه سرمربی داشت، نه مدیرعامل و نه سرپرست و این موضوع می تواند ثابت کند بازیکنان استقلال در کسب این پیروزی چه کار سختی انجام داده اند.

در این بین حتما بازیکنان استقلال در طول هفته مشکلات زیادی را تحمل کرده اند اما نبود استراماچونی شاید تنها کمکی که به این تیم کرد، اتحاد و یکدلی بین بازیکنان بود، جایی که آنها می دانستند قرار نیست اندیشه های سرمربی، پیروز از زمین خارج شان کند و این بار خودشان هستند که باید پشت هم باشند، ضعف های هم را در زمین پوشش بدهند تا بتوانند تیم شان را به پیروزی برسانند.

آنچه از بازی روز گذشته  استقلال  برابر شاهین کاملا مشهود بود، تعصب بازیکنان بود که با دو برابر توان در زمین می دویدند و می جنگیدند تا نبود سرمربی باعث افت این تیم در زمین مسابقه نشود.

10

با شرایطی که استقلال در این 10 روز تجربه کرده به نظر می رسد چه استراماچونی بیاید و چه سرمربی جدیدی از سوی باشگاه انتخاب شود، بازیکنان این تیم متحدتر از هر زمان دیگری هستند تا بتوانند با چنگ و دندان صدر جدول را حفظ کنند و بتوانند بعد از سال ها تیم شان را به قهرمانی برسانند.

در این بین استقلالی ها همچنان امیدوار هستند تا روز دوشنبه استراماچونی به ایران برگردد که اگر این اتفاق رخ ندهد، به نظر می رسد باشگاه باید هرچه زودتر سرمربی جدید خود را انتخاب  کند تا استقلال بیش از این ضرر نکند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied